Mucize Doktor Ezo Ezgi Asaroğlu Mucize Doktora Renk Kattı

Kamumanset.com - Fox Tv ekranlarının Perşembe akşamlarına damga vuran Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosu giderek genişliyor. 2. Sezonda diziye veda eden isimlerin yanı sıra kadroya Doktor Ferda karakteri ile Seda Bakan’ı ve Doktor Doruk karakteri ile Hakan Kurtaş’ı dahil eden yapım şimdi de Ezo karakteri ile güzel oyuncu Ezgi Asaroğlu’nu kadrosuna dahil etti.

Mucize Doktor Ezo Ezgi Asaroğlu Mucize Doktora Renk Kattı

Kamumanset.com - Fox Tv ekranlarının Perşembe akşamlarına damga vuran Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosu giderek genişliyor. 2. Sezonda diziye veda eden isimlerin yanı sıra kadroya Doktor Ferda karakteri ile Seda Bakan’ı ve Doktor Doruk karakteri ile Hakan Kurtaş’ı dahil eden yapım şimdi de Ezo karakteri ile güzel oyuncu Ezgi Asaroğlu’nu kadrosuna dahil etti.  Mucize Doktor’da Nazlı’yı kıskandıracak isim Ezo 40. Bölümde diziye geldi.Ali Vefa’nın komşusu olacak olan Ezo’nun 39. bölümde ekranlarda olacağı sanılırken bir bölüm ileri atılarak bu akşam yayınlanacak olan 40. Bölümde izleyenlerle tanışacak.

Diziye Ali Vefa’nın komşusu olarak girecek olan Ezo’nun, Ali Vefa’nın yeni aşkı olacağı dedikodusu sosyal medyada çok sık konuşulmaya başlanmıştı. Ali Vefa’nın 39. bölümde Nazlı’ya “Her şey için teşekkür ederim Nazlı. Seni çok özleyeceğim” sözlerinin ardından diziye Ezo’nun katılması da izleyenlerin düşüncesini doğrular nitelikteydi.  Aşk acısı çekmeye başlayan Nazlı’yı kıskandıracak isim Ezo Ali Vefa’ya komşu olurken, Nazlı’nın bu ikilinin yakın olması konusunda neler düşünüp, nasıl davranacağını ise ilerleyen bölümlerde hep birlikte göreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2020, 22:52

Efsane

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER