Mucize Doktor 35. bölüm fragmanı Mucize Doktor son bölüm izle

Kamumanset.com - Mucize Doktor 35. bölüm. fragmanı! Mucize Doktor son bölüm ilze Mucize Doktor dizisinde neler oldu? Mucize Doktor 35. bölüm fragmanı izle. Mucize Doktor son bölümde neler oldu?

Televizyon 26.10.2020, 20:20 11.11.2020, 12:27 athena
Mucize Doktor 35. bölüm fragmanı Mucize Doktor son bölüm izle

Kamumanset.com - Mucize Doktor isimli dizinin 35. bölüm bölüm fragmanında dikkat çeken detayları sizler için derledik. Fox Tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri Mucize Doktor yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük bir başarı elde etmeye devam ediyor. Mucize Doktor yeni bölüm detaylarını da sizler için derledik. Mucize Doktor 34. bölümde neler oldu? Mucize Doktor yeni bölüm hakkında dikkat çekici detaylar...

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ

Ali Nazlı ile girdiği iddiayı kaybettiği için araları bozuktur. Tanju'nun başlattığı baş asistanblık yarışı başlar. Bununla beraber Ali ile Nazlı tekrar rekabetlerini yenilerler. Ali hem baş asistan olmak için yarışır hem de Adil'in kızı Ferda ile aralarında bir çekişme başlad. Ferda, Ali'yi kıskanıyordur. 

Vakalar git gide artarken Adil hakkında son verilen karar Ali'nin hayatında ortak bir yol bulma çabası söz konusudur. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan ve Sinem Ünsal'ın yer aldığı dizi bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek.

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Ali, Nazlı'nın babası hakkında konuşur. Babasını tedavi altına alan Ali, Nazlı'ya babasının sokaklarda kalmış olabileceğini söyler. Nazlı babası konusunda Ali'ye dürüst davranır babasının ayıkken bir kahram sarhoşken bir canavar olduğunu belirtir. Ali ise her şeye rağmen babasının değişmiş olabileceğini söylemeye çalışır. Mucize Doktor2un yeni bölümünde bir işçi 33. kattan düşmüştür ve hala yaşıyordur. Doktorlar hastayı kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Yorumlar (0)