Metin Özülkü kimdir, nereli? Kayahan'ın yeğeni mi?

Metin Özülkü kimdir, nereli? Kayahan'ın yeğeni mi? Metin Özülkü nerelidir? Demet ile Alişan ile Sabah Sabah'ın konuğu Metin Özülkü kimdir?

Televizyon 22.10.2020, 10:57 11.11.2020, 12:27 athena
Metin Özülkü kimdir, nereli? Kayahan'ın yeğeni mi?

Kamumanset.com Demet ile Alişan ile Sabah Sabah programının konuğğu olan Metin Özülkü kimdir? Metin özülkü kaç yaşında? Şarkıları ile bir dönem adını sıklıkla duyduğumuz eserlerin sahibi olan Metin Özülkü hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. Metin Özülkü kimdir? Metin Özülkü kaç yaşında? Metin Özülkü nerelidir? İşte Demet ile Alişan ile Sabah Sabah sonuğu Metin Özülkü...

 Star TV'nin sabah kuşağı programı olan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk olan müzisyen Metin Özülkü'nün hayatı merakla araştırılmaya devam ediliyor.  Peki Metin Özülkü kimdir? Müziyen Metin Özülkü Kaç yaşında? Nereli? 

METİN ÖZÜLKÜ KİMDİR?

15 Temmuz 1962'de Mersin'de dünyaya gelen Metin Özülkü müzisyendir. Erol Büyükburç ve Edip Akbayram ile beraber esntürman çalan Metin Özülkü ydi yüzün üzerinde şarkıları besteledi. Başarılı müzisyen 1962'de ilk solo albümünü yayınladı. Sahte gülücük adlı bu albüm fazladıyla konuşuldu. Eda Üzülkü ile evlenen Metin Özülkü'nün Baran ve Volkan adında ikiz çocukları var.

Masalcılar, 41 kere maşallah, Görmedik mi, Issız Ada, O Şarkılar gibi birçok albümü olan sanatçı Metin Özülkü bugün yayınlanan Alişan ve Demet ile Sabah Sabah programının konuğu oldu. 

Kaunak Kamu Manset

Yorumlar (0)