Meryem Kasap Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2021 Meryem Kasap Hayatı

Survivor 2021 Meryem Kasap Kimdir Kaç Yaşında Survivor Meryem Kasap Hayatı Survivor 2021 Nereli

Meryem Kasap Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2021 Meryem Kasap Hayatı

Survivor 2021 Meryem Kasap Kimdir Kaç Yaşında Survivor Meryem Kasap Hayatı Survivor 2021 Nereli? Oyuncu olan Meryem Kasap bu sene Survivor 2021 Ünlüler takımı kadrosunda yarışacak. Peki Meryem Kasap kimdir, kaç yaşında? Meryem Kasap hakkında merak edilenler..

MERYEM KASAP KİMDİR?

1 Mayıs 192 tarihinde Trabzon'da dünyaya gelen Meryem Kasap ailedeki 3 çocuktan en küçüğüdür. İlkokulda 3 sene tiyatroyla ilgilenen Meryem Kasap Lise takımında 2 yıl hentbol oynadı. Daha sonra bireysel spor yapma kararı alan Meryem Kasap daha sonra atletizme yöneldi. 2-3 yıl bu branşta olan Meryem Kasap geçirdiği sakatlığın ardından 400 metre branşına geçti. Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde beden eğitimi ve spor yüksekokulundan mezun olan Meryem Kasap azmi sayesinde 400 metrede 1 yıl içinde ilk Türkiye Şampiyonluğuna ulaştı ve milli takıma seçildi. Birçok kez Türkiye'yi temsil eden Meryem Kasap Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda madalya kazanmıştır.

Bu süreç içinde lisans öğrenimimi tamamlayan başarılı sporcu Meryem Kasap şu an hala aktif spor hayatıma devam ederken diğer yandan fitness eğitmenliği ve Personal Trainer’lık yapmakta ola Meryem Kasap Survivor 2021 kadrosuna dahil olmuştur

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2021, 11:38

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER