Mert Öcal Kimdir Masterchef'e Konuk Olan Mert Öcal Kimdir Mert Öcal Kaç Yaşında

Mert Öcal Kimdir Masterchef'e Konuk Olan Mert Öcal Kimdir Mert Öcal Kaç Yaşında Mert Öcal nereli? Mert Öcal kaç yaşında?

Mert Öcal Kimdir Masterchef'e Konuk Olan Mert Öcal Kimdir Mert Öcal Kaç Yaşında

Mert Öcal Kimdir? Masterchefe Konuk Olan Mert Öcal Kimdir* Mert Öcal Kaç Yaşında? Mert Öcal nereli? Mert Öcal kaç yaşında? Geçen sezon Survivor'a katılan oyuncu Mert Öcal kimdir? Masterchef Türkiye konuk olan Mert Öcal kimdir? Mert Öcal Kaç Yaşındadır? Survivor 2020 yılındaki yarışmacılardan olan Mert Öcal kimdir?

MERT ÖCAL KİMDİR?

29 Eylül 1982'de İstanbul'da dünyaya gelen Mert Öcal Best Model Of Turkey seçildikten sonra 2004 Best Model Of World yarışmasını kazandı. Yurt dışında ve yurt içinde birçok katolog çekimlerinde görev alan Mert Öcal daha önce Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir, Bizim Okul, Yabancı Damat,  Nehir, Rüyalarda Buluşuruz, Bizim Okul, İsimsizler, Aşk Yeniden gibi projelerde yer alan başarılı oyuncu Survivor 2020 senesinde yarışmacı olarak yarıştı.

Survivor'dan hemen önce Arka Sokaklar isimli dizide yer alan Mert Öcal başarılı oyunculuk performansı ile konuşulan isimler arasında yer alıyor. Masterchef Türkiye 2020'ye konuk olarak katılan Mert Öcal Özgül ile takım arkadaşı oldu.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2020, 22:45

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER