Menajerimi Ara fragmanı yayınlandı, Menajerimi Ara dizisi ne zaman başlayacak?

Kamumanset.com - Menajerimi Ara fragmanı yayınlandı, Menajerimi Ara dizisi ne zaman başlayacak? Tuba Büyüküstün'ün oynadığı dizinin fragmanı yayınlandı

Menajerimi Ara fragmanı yayınlandı, Menajerimi Ara dizisi ne zaman başlayacak?

Kamumanset.com - Menajerimi Ara dizisi fragmanı yayınlandı. Dünyada reyting rekorları kıran Call May Agent'ın Türk uyarlaması olan Menajerimi Ara adlı dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Dün akşam yayınlanan fragmanda dikkat çekici detayları sizin için derledik. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturduğu dizinin başrollerinde ise Barış Falay, Canan Ergüder ve Fatih Artman gibi isimler yer alıyor. Menajerimi Ara dizisi ne zaman başlıyor?

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Menajerimi Ara adlı dizinin ilk fragmanı yayınlandı. İlk bölümde Tuba Büyüküstün'ün rol alacağı dizinin detyaları merak ediliyordu. Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Arman, Deniz Can Aktaş, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamıoğlu gibi başarılı isimlerin yer olduğu dizide ilk bölüm fragmanında bazı detaylar dikkat çekti.

Star Tv'de başlayacak olan dizide Menajerimi Ara adlı dizide fragmanlar dikkat çekiyor. Yakında Star Tv'de başlayacak olan Menajerimi Ara dizisi seyirci ile buluşacağı günü bekliyor. Oyuncu Kardrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Deniz Can Aktaş, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamoğlu gibi güçlü oyunculardan oluşan kadrosu ve eğlenceli hikayesi ile heyecanla beklenen "Menajerimi Ara" dizisi şimdiden izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Ali Bilgin'in yönetmenliğini yaptığı Menajerimi Ara dizisinde ilk bölümde ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün yer alacak. Menajerimi Ara oyuncu ve menajerlerin sinema sektörünün parlak ışıkları altında ego savaşlarını ve umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak. Menajerimi Ara adlı dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme aldı.

MENAJERİMİ ARA KONUSU

İstanbul'da sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle'nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişi ile içine düştüğü zor dünyayı anlatıyor. Dicle'nin başına gelecek olayları konu alan dizinin konuk oyuncusu olarak Tuba Büyüküstün yer alacak.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2020, 15:21

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER