Menajerimi Ara canlı izle! Menajerimi Ara bu haftanın konukları kimler? Menajerimi Ara izle

Menajerimi Ara canlı izle! Menajerimi Ara bu haftanın konukları kimler? Menajerimi Ara izle! Menajerimi Ara oyuncuları.. Menajerimi Ara dizisi konuk oyuncuları kimler? Menajerimi Ara dizisi Ahsen Eroğlu ayrılacak mı?

Televizyon 22.11.2020, 20:56 athena
Menajerimi Ara canlı izle! Menajerimi Ara bu haftanın konukları kimler? Menajerimi Ara izle

Menajerimi Ara canlı izle! Menajerimi Ara bu haftanın konukları kimler? Menajerimi Ara izle Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara dizisi yeni bölümü konuk oyuncuları kimler? Menajerimi Ara yeni bölümde neler oluyor? Menajerimi Ara canlı yayın izle! Menajerimi Ara dizisi oyuncuları kimler? Menajerimi Ara dizisi hakkında merak edilenler...

Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Menajerimi Ara dizisi her hafta kadrosunda ünlü oyuncuları konuk etmektedir. 22 Kasım Menajerimi Ara dizisi yeni bölüm izle! Meajerimi Ara oyuncuları kimler? Menajerimi Ara 14. bölüm izle! Menajerimi Ara dizisi kouk oyuncular kimler? Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara son bölüm.. Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder ve Fatih Artman gibi isimlerin yer aldığı Menajerimi Ara dizisi bu haftaki yeni bölümünde hangi konuk oyuncular yer alıyor?

Menajerimi Ara dizisi bu hafta ünlü şarkıcı İrem Derici konuk oldu. Daha önce Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy, Melisa Şenolsun, Edis, Pınar Deniz gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizide bu hafta konuk oyuncu olarak İrem Dericiyer alacak. Daha önce koronavirüse yakalanan Ahsen Eroğlu yerine başka bir karakter geleceği haberleriyer almıştı. Bağışıklığı düşükolan Ahsen Eroğlu yerine ileriki bölümlerde yerine başka bir oyuncu gelecek. Ayşenil Şamlıoğlu ve İrem Derici'nin ardından Ahsen Eroğlu'nun koronavirüs testinin pozitif çıktığı haberi gelmişti. Son olarak başrol oyunculardan Deniz Can Aktaş'ın da koronavirüs testinin pozitif çıktığı ortaya çıktı.

Ahsen Eroğlu'nun diziden çıkış senaryosu ise şu şekilde oalcak. Feris, Dicle-Emir-Barış aşk üçgeni öğrenmesinin ardınan Dicle'yi kovacak. Böylece Ahsen Eroğlu diziden ayrılacak. 

Yorumlar (0)