Menajerimi Ara Canan Ergüder kimdir? Canan Ergüder kaç yaşındadır?

Kamumanset.com - Menajerimi Ara Canan Ergüder kimdir? Canan Ergüder kaç yaşındadır? Canan Ergüder hayatı..

Menajerimi Ara Canan Ergüder kimdir? Canan Ergüder kaç yaşındadır?

Kamumanset.com - Menajerimi Ara dizisinin başrol oyuncularından biri olan Canan Ergüder kimdir? Ünlü oyuncu Canan Ergüder kaç yaşındadır? Canan Ergüder hayatı izleyiciler tarafından merak edilmeye devam ediliyor. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Menajerimi Ara dizisinde Barış Falay ile başrol oynayacak oyuncu Canan Ergüder kimdir? Canan Ergüder daha önce hangi projelerde yer aldı? Ünlü oyuncu Canan Ergüder kimdir?

CANAN ERGÜDER KİMDİR? 

Menajerimi Ara adlı dizide rol alacak Canan Ergüder kimdir? 1977'de dünyaya gelen Canan Ergüder Üsküdar Amerikan Lisesi'nden mezun olmuştur. Bunun ardından tiyatro eğitimine Franklin and Marshall College'da başladı daha sonra The New School University Actors Studio Drama Program'da yüksek lisans yaptı.

Canan Ergüder Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi adlı televizyon dizisi ile tanınmıştı. 2006'da Christopher Burke ile evlenmişti. 2009'da ise boşanmışlardı. Başarılı oyuncu Canan Ergüder 2017'de oyuncu Kenan Ece ile evlendi. Shooting Johnson Poebling, Will, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, The Water Diviner, Kaos adlı filmlerde yer aldı. 

Ayrıca Bıçak Sırtı, Binbir Gece, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Atlılar, Galip Derviş, Güllerin Savaşı, Yıldızlar Şahidim, Menajerimi Ara adlı dizilerde yer aldı. Ünlü oyuncu The Median Line, Graceland, Bayrak, Bomba, Fırtına, Nehir, Rattlesnake gibi oyunlarda yer aldı.

Ünlü oyuncu Behzat Ç dizisinde ve Güllerin Savaşı adlı dizide başarı elde etti. Güzel oyuncu Kenan Ece ile evlidir.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2020, 15:16

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER