Melis Birkan Kimdir Menajerimi Ara Melis Birkan Kimdir Kaç Yaşında

Melis Birkan Kimdir Menajerimi Ara Melis Birkan Kimdir Kaç Yaşında Melis Birkan nereli, Melis Birkan hayatı

Melis Birkan Kimdir Menajerimi Ara Melis Birkan Kimdir Kaç Yaşında

Melis Birkan Kimdir Menajerimi Ara Melis Birkan Kimdir Kaç Yaşında Melis Birkan nereli, Melis Birkan hayatı.. Menajerimi Ara dizisinde bu hafta yer alan Melis Birkan kimdir? Melis Birkan kaç yaşında? Melis Birkan hayatı hakkında merak edilenler... Menajerimi Ara Melis Birkan kaç yaşında? Melis Birkan hayatı..

MELİS BİRKAN KİMDİR?

15 Temmuz 1982'de Ankara'da dünyaya gelen Melis Birkan Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda bale dersleri alan oyuncu Aynı üniversitede modern dans eğitimi de almıştır. Başarılı oyuncu Melis Birkan ilk kez Çapkın adlı dizide Kiraz rolü ile ekranlara geldi. Daha Sonra Barda, Amerikalılar Karadenizde 2, Komedi Dükkanı, Ulak projelerinde yer aldı. Asıl çıkışını Cemal Hünal ile başrol oynadığı Issız Adam dizisinde yapan Melis Birkan Bu Kalp Seni Unutur Mu dizisinde Okan Yalabık ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerle başrol oynadı.

Deli Sarayı, İşler Güçler, Leyla ile Mecnun, Sen Benim Her şeyimsin, Söz, Müdür Ne Yaptın, Büyük Sürgün Kafkasya, Sefirin Kızı gibi projelerde yer alan Melis Birkan son olarak Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. 38 yaşındaki başarılı oyuncu performansı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER