Mehmet Yalçınkaya'dan Serhat Doğramacı İtirafı: Onu Seçmemiştik

Mehmet Yalçınkaya'dan Serhat Doğramacı İtirafı: Onu Seçmemiştik Mehmet Yalçınkaya'dan Şampiyon Serhat Doğramacı açıklaması

Mehmet Yalçınkaya'dan Serhat Doğramacı İtirafı: Onu Seçmemiştik

Mehmet Yalçınkaya'dan Serhat Doğramacı İtirafı: Onu Seçmemiştik Mehmet Yalçınkaya'dan Şampiyon Serhat Doğramacı açıklaması.. Masterchef Türkiye'nin şeflerinden biri olan Mehmet Yalçınkaya Serhat Doğramacı hakkında açıklamada bulundu. Mehmet Şef o dönem tüm yarışmacıların seçildiğini fakat içlerinden birinin evde kalmayı kabul etmediğini dile getirdi. Mehmet Şef açıklaması ile şaşırttı. Mehmet Şef "Ancak bir yarışmacı evde kalmayı kabul etmedi ve sözleşmeyi imzalamadı. O sırada kantinde bekleyen ve gitmek istemeyen Serhat'ı çağırdık ve yarışmaya son anda katıldı." ifadelerine yer verdi.

Geçen pazar akşamı şampiyon olan Serhat Doğramacı, Barbaros Yoloğlu'nu eleyerek Masterchef 2021 Şampiyonu olmuştu. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna Haber Global'de Candaş Tolga Işık'ın programında, MasterChef Serhat'ın şampiyonluğu nasıl elde ettiğini ve Serhat'ın programa nasıl katıldığını anlattılar.

Mehmet Şef şampiyon hakkında şunları söyledi. "Biz içerde yemekteyiz. Artık MasterChef çekimleri için son aşamalardayız. Kadro belirlenmiş durumda. O esnada İrem Bey'e telefon geldi. Dediler ki 'Burada bir çocuk var. Israrla kantinde burada oturuyor. Uzaktan gelmiş'. Biz de yarışmacıları seçtik. Ancak pandemiden dolayı yarışmacıların belirlenen evlerde kalmaları gerekiyordu. Serhat'tan önce seçtiğimiz bir yarışmacı, evde kalamayacağını söyleyerek sözleşmeyi imzalamadı. O zaman da Serhat'ı çağırdı. Son 1 saat kala marketten alışveriş yapıp yemek yaptı ve MasterChef'e seçildi" ifadelere yer verdi. Finaldeki tabaklar hakkında da yorum yapan Mehmet Şef "Şöyle bir şey var. Barbaros oradaki son finalde bizim gözümüze batan şey bir lezzet düşüklüğüydü. Görsel olarak da Serhat baya bir öndeydi. Her yemeğin kendine göre klas bir özelliği var. Bu adamlar zaten düz bir tabak getirmez. İkisi de şartları zorlayan yarışmacılar. Biz bir MasterChef ekolü yaratmak için yola çıktık. Şu an o çocuklar çok iyi yerlerde ve biz bununla gurur duyuyoruz" açıklamalarına yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER