Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda Birleşiyor Mu?

Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda Birleşiyor Mu? İki dizi için birleşme kararı mı alındı? TRT 1 Masumlar Apartmanı ve TV 8 Kırmızı Oda arasında birleştirme

Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda Birleşiyor Mu?

Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda Birleşiyor Mu? İki dizi için birleşme kararı mı alındı? TRT 1 Masumlar Apartmanı ve TV 8 Kırmızı Oda arasında birleştirme mi olacak? TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisine, yine aynı yapımın imzasını taşıyan TV8'de yayınlan Kırmızı Oda dizisinden flaş bir transfer olacağı iddiası televizyon gündeminde yer aldı. Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitaplarından uyarlanan ve OGM Pictures yapımın yaptığı ekranların en sevilen dizilerinden olan Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda dizisi ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

Masumlar Apartmanı en son yayınlanan bölümde İnci eşine yardımcı olmak için onu psikiyatra götürmek ister bunu öğrenen Safiye ise deliye döner. İnci'nin "Psikiyatr kadın Taksim'de" ifadelerine yer vermesinin ardından aynı kitaptan uyarlanan Kırmızı Oda'da Binnur Kaya'nın diziye konuk olacağı konuşuldu. Daha önce de Binnur Kaya, OGM Pictures'in çektiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisine de konuk oyuncu olarak katılmıştı.

TRT 1 ekranlarının Masumlar Apartmanı ve TV 8 Kırmızı Oda dizilerinin bir şekilde birbirine bağlanacağı da söz konusu olmuş oldu. Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar'ın yer aldığı dizi başarısı ile gündem olmayı başarıyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER