Masumlar Apartmanı Hasibe kimdir Açelya Devrim Yılhan kaç yaşında?

Kamumanset.com - Masumlar Apartmanı Hasibe kimdir? Açelya Devrim Yılhan kimdir, kaç yaşında? Masumlar Apartmanı Açelya Devrim Yılhan hayatı. Son olarak Masumlar Apartmanı adlı dizisindeki Hasibe rolü ile başarı elde eden Açeyla Devrim Yılhan 35 yaşındadır. Bazı tiyatro oyunlarında da yer alan ünlü oyuncu başarılı oyunculuğu ile adından söz ettirmektedir.

Masumlar Apartmanı Hasibe kimdir Açelya Devrim Yılhan kaç yaşında?

Kamumanset.com - Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde Hasibe kimdir? Hasibe rolünü canlandıran Açelya Devrim Yılhan kimdir? Masumlar Apartmanı Hasibe kimdir? Açelya Devrim Yılhan kimdir, kaç yaşında?  Açelya Devrim Yılhan hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki  Açelya Devrim Yılhan kimdir?

AÇELYA DEVRİM YILHAN KİMDİR?

2 Eylül 1985'de Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anabilim Dalı’ndan mezun olan Açelya Devrim Yılhan ilk olarak Unutma Beni dizisinde yer aldı. Deniz yıldızı, Leyla ile Mecnun, İnadına Yaşamak, Rengarek, Şevkat Yerimdar gibi dizilerde yer alan oyuncu Açeyla Devrim Yılhan Beni Unutma, Ve Panayır Köyden Gider filmlerinde yer almıştır.

Son olarak Masumlar Apartmanı adlı dizisindeki Hasibe rolü ile başarı elde eden Açeyla Devrim Yılhan 35 yaşındadır. Bazı tiyatro oyunlarında da yer alan ünlü oyuncu başarılı oyunculuğu ile adından söz ettirmektedir.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 21:34

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER