Masumlar Apartmanı Han Neden Kağıt Topluyor Han Gerçek Hikaye de Var Mı?

Masumlar Apartmanı Han Neden Kağıt Topluyor Han Gerçek Hikaye de Var Mı? Masumlar Apartmanı Han gerçek hikayede de mi kağıt topluyor? Masumlar Apartmanı Han'ın hastalığı nedir?

Masumlar Apartmanı Han Neden Kağıt Topluyor Han Gerçek Hikaye de Var Mı?

Masumlar Apartmanı Han Neden Kağıt Topluyor Han Gerçek Hikaye de Var Mı? Masumlar Apartmanı Han gerçek hikayede de mi kağıt topluyor? Masumlar Apartmanı Han'ın hastalığı nedir? TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı başrol karakteri Han neden çöp topluyor? Han gerçek hikayede var mı? Masumlar Apartmanı Han'ın hastalığı nedir? Masumlar Apartmanı Han'ın hastalığı Dispozofobi nedir?

MASUMLAR APARTMANI HAN'IN HASTALIĞI NEDİR?

İstifçilik olarak da bilinen Dispozofobi hastalığı bazı eşyalarını ileride lazım olabilir düşüncesiyle saklamaktadır. Koleksiyonerlik ile karıştırılmaması gereken bu hastalık genellikle bireylerin evlerini, iş yerlerini ya da yaşadıkları ortamı yaşanmaz hale getirebilecek gibi olur. Günümüzde nüfusun en az yüzde 3’ü gibi bir kitlede görülebilen dispozofobi hastalığı, bir tür obsesif kompülsif bozukluk (OKB) türü olarak da bilinir. Uzman kontrolünde gerçekleştirilen tedaviler ile bu hastalıkta kurtulunabilir.

MASUMLAR APARTMANI HAN GERÇEK HİKAYEDE VAR MI?

Masumlar Apartmanı dizisinde Han karakterine hayat veren Birkan Sokullu başarılı oyunculuğu ile kendisine hayran bırakıyor. Peki Han gerçek hikayede var mı? Madolyonun İçi adlı romandan uyarlanan dizide aslında Han diye bir karakter olmamasına rağmen dizinin senaristleri İnci ve Han karakterlerini senaryoya dahil ettiler. Normalde üç kardeş olan Safiye, Gülben ve Neriman'nın hikayesini konu alan diziye İnci ve Han karakterleri dahil edilmiş.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER