Masumlar Apartmanı Han Kimi Zincirledi Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm

Masumlar Apartmanı Han Kimi Zincirledi Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Masumlar Apartmanı Ortalık karışıyor

Masumlar Apartmanı Han Kimi Zincirledi Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm

Masumlar Apartmanı Han Kimi Zincirledi Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Masumlar Apartmanı Ortalık karışıyor. Geçtiğimiz hafta milli maç olduğu için yeni bölümü yayınlanmayan Masumlar Apartmanı'nın 28. bölüm 2. fragmanı da izleyici ile buluştu. Psikoloğa giden Han'ın düzeleceğini düşünen eşi İnci, öğrendikleriyle bir kez daha şaşkına dönüyor. Masumlar Apartmanı fragmanında şok edici sahne ise Han'ın birini zincirlediği sahne oluyor.

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı Masumlar Apartmanı 28. yeni bölümüyle Salı akşamı ekrana gelecek. Her şeyin karıştığı Masumlar Apartmanı'nın yeni bölüm fragmanında yaşananlar ise izleyicileri korkuttu. Fragmanın altına izleyici yorumlarında da artık bazı sahnelerden korktuğunu belirten izleyiciler yeni bölümü de heyecanla bekliyor. Masumlar Apartmanı'nın 28. bölüm 2. fragmanında Han'ın psikoloğa gitmesi ile beraber her şeyin düzeleceğini sanan İnci yine şoka uğruyor. Safiye'nin durumu gün geçtikçe daha da kötüleşirken Gülben de onunla birlikte aşağı çekiliyor. Han'ın kazan dairesindeki zincirlere bağladığı büyük sırrı ise izleyicileri meraka sürükledi.

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisinde fragmanda şok edici gelişmeler yaşandı. Dizi salı akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER