Masumlar Apartmanı Han'ın eski karısı şaşırttı! Masumlar Apartmanı Birkan Sokullu daha önce kiminle evliymiş!

Kamumanset.com - Masumlar Apartmanı Han'ın eski karısı şaşırttı! Masumlar Apartmanı Birkan Sokullu daha önce kiminle evliymiş! Masumlar Apartmanı Birkan Sokullu yaşı, Birkan Sokullu sevgilisi

Masumlar Apartmanı Han'ın eski karısı şaşırttı! Masumlar Apartmanı Birkan Sokullu daha önce kiminle evliymiş!

Kamumanset.com - Masumlar Apartmanı Han'ın eski karısı şaşırttı! Masumlar Apartmanı Birkan Sokullu daha önce kiminle evliymiş! Masumlar Apartmanı Birkan Sokullu yaşı, Birkan Sokullu sevgilisi kim? Birkan Sokullu eski karısı kim? Oyunculuk performansı ile dikkatlri üzerine çeken Birkan Sokullu Masumlar Apartmanı dizisi ile kariyerinde zirveyi yaşıyor. Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi isimlerle beraber başrol oynadığı Masumlar Apartmanı dizisi ile popüler olan Birkan Sokullu daha önce evliymiş. Peki ünlü oyuncu daha önce kiminle evlenmiş? Birkan Sokullu'nun eski eşi şaşırtacak!

Bu akşam 13. bölümü ile ekranlara gelecek Masumlar Apartmanı dizisinde başrol oynayan Birkan Sokullu'nun eski eşi şaşırttı. Şuan bekar olan Birkan Sokullu daha önce kendisi gibi oyuncu biriyle evliymiş. TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı isimli dizide ailesi ile sıkıntı içinde yaşayan çocukların hayatları anlatılmaktadır. Yıllar önce obsesif kompülasif bozukluğu olan annesinden etkilenen Safiye ve Gülben evlerinin temizlendiğine hiçbir zaman inananmazlar. Temizlik hastası olan Safiye ve Gülben’in kardeşleri Han ve Neriman’ın da farklı sorunları vardır. Bununla beraber Han’ın hayatına giren İnci’nin de kendisine göre aile sıkıntıları vardır. Han ve İnci’nin ani evliliği bu aile sıkıntılarını tetikler.

Masumlar Apartmanı Han'a hayat veren Birkan Sokullu 2012 yılında oyuncu Aslı Enver ile evlenmiş. Oyunculuk kariyerinin başında olan Birkan Sokullu Aslı Enver ile evlenmiş ve çiftin evlilikleri 3 yıl sürmüş 2015 yılında ayrılan ünlü çift hayatlarına ayrı ayrı devam etmiş. 8 sene önce bir evlilik yapan Aslı Enver ise Star'daki Babil dizisindeki oyunculuğu ile ekranlara geliyordu.

Ünlü çift 2015 yılında evliliklerine son vermişlerdi ve bir daha isimleri hiç yan yana gelmemişti. Birkan Sokullu reyting rekortmeni dizilerden biri Masumlar Apartmanı dizisinde Han karakteri ile ekranlara geliyor. Başarılı oyuncu daha önc Hayat Şarkısı, Fatih, Kurt Seyit ve Şura, Ya İstiklal Ya Ölüm, Bir Aile Hikayesi, Yaşamayanlar, Küçük Sırlar, Yüz Yüze, Güzelliğin Portresi gibi projelerde yer almıştır.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 11:19

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER