Masumlar Apartmanı Ezgi Mola Doğum Gününü Sevgilisi İle Kutladı

Masumlar Apartmanı Ezgi Mola Doğum Gününü Sevgilisi İle Kutladı Masumlar Apartmanı 'nın Safiye'si Ezgi Mola'dan doğum günü kutlaması

Masumlar Apartmanı Ezgi Mola Doğum Gününü Sevgilisi İle Kutladı

Masumlar Apartmanı Ezgi Mola Doğum Gününü Sevgilisi İle Kutladı Masumlar Apartmanı 'nın Safiye'si Ezgi Mola'dan doğum günü kutlaması.. Son zamanların en popüler oyuncusu Ezgi Mola, doğum gününü sevgilisi Mustafa Aksakkallı ile kutladı. 37 yaşına giren ünlü oyuncu Ezgi Mola Instagram hesabından da paylaşımda  bulundu.

Başarılı oyuncu başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'la paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisi ile dikkat çekiyordu. Sevgilisi Mustafa Aksakallı Ezgi Mola için pasta yaptırdı. Ezgi Mola da o anları Instagram hesabından paylaşıp açıklamalarda bulundu. "Sevgi dolu, birbirimizi yargılamadığımız, ötekileştirmediğimiz , ayıplamadığımız, şiddetsiz, huzurlu bir yaş diliyorum kendime ve hepimize. Bana hep hissettirdiğiniz sevginiz için teşekkür ederim, her şey gönlümüzden geçtiği gibi olsun. Sağlıkla, aşkla, huzurla" ifadelerine yer verdi.

Ünlü oyuncu başarılı oyunculuk hayatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanında yer alan Ezgi Mola son dönemin en popüler isimlerinden biri.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER