Masumlar Apartmanı 14. bölüm fragmanı izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak?

Masumlar Apartmanı 13. bölüm fragmanı izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? Masumlar Apartmanı fragman.. Masumlar Apartmanı oyuncuları

Masumlar Apartmanı 14. bölüm fragmanı izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak?

Masumlar Apartmanı 13. bölüm fragmanı izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? Masumlar Apartmanı fragman.. Masumlar Apartmanı oyuncuları..TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümünde neler olacak? Masumlar Apartmanı Gülben karakolda korkunç anlar yaşayacaktır. İnci ise Esra'nın şikayet ettiğini düşünüp Esra'dan hesap soracak. İki arkadaşın arası Gülben yüzünden açılacak. Safiye ise Naci'den kaçmaya çalışarak zor anlar yaşayacak. Peki Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanında neler oluyor? 

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı isimli dizide ailesi ile sıkıntı içinde yaşayan çocukların hayatları anlatılmaktadır. Yıllar önce obsesif kompülasif bozukluğu olan annesinden etkilenen Safiye ve Gülben evlerinin temizlendiğine hiçbir zaman inananmazlar. Temizlik hastası olan Safiye ve Gülben'in kardeşleri Han ve Neriman'ın da farklı sorunları vardır. Bununla beraber Han'ın hayatına giren İnci'nin de kendisine göre aile sıkıntıları vardır. Han ve İnci'nin ani evliliği bu aile sıkıntılarını tetikler.

Mutsuz çocukların nasıl mutsuz birer bireye dönüştüklerini net bir şekilde izleyicisine aktaran dizinin yeni bölümünde neler olacak? Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? Masumlar Apartmanı yenibölüm fragmanı izle.

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Masumlar Apartmanı yeni bölümde karakola düşen Gülben oldukça gerilmiştir. Gülben'i polise Esra'nın şikayet ettiğini düşünen İnci ise arkadaşına hesap sormaya gider ama hiç memnun olmayacağı bir yanıt alır. Gülben yaşadıklarının etkisiyle herkesi büyük bir tehlikeye atar. Gülben'in yangının içinde kaldığı sahne herkesi korkutur. Masumlar Apartmanı Safiye köşe bucak kaçmaya çalışsa da Naci ona yakın olmak için elinden geleni yapar. Naci ise yaptıkları ile Han'ın dikkatini çeker.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 19:55

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER