Masumlar Aparmanı Gülben öldü mü? Masumlar Apartmanı Gülben diziden ayrıldı mı?

Masumlar Aparmanı Gülben öldü mü? Masumlar Apartmanı Gülben diziden ayrıldı mı? Masumlar Apartmanı Gülben öldü mü? Masumlar Apartmanı Merve Dizdar diziden ayrıldı mı?

Masumlar Aparmanı Gülben öldü mü? Masumlar Apartmanı Gülben diziden ayrıldı mı?

Masumlar Aparmanı Gülben öldü mü? Masumlar Apartmanı Gülben diziden ayrıldı mı? Masumlar Apartmanı Gülben öldü mü? Masumlar Apartmanı Merve Dizdar diziden ayrıldı mı? Masumlar Apartmanı Gülben yangından kurtulabildi mi? Masumlar Apartmanı Merve Dizdar diziden ayrıldı mı? Masumlar Apartmanı Gülben çıkardığı yangından kurtulabilecek mi? Masumlar Apartmanı İnci Gülben'i diziden ayrıldı mı? TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben diziye veda mı etti? 

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı isimli dizide ailesi ile sıkıntı içinde yaşayan çocukların hayatları anlatılmaktadır. Yıllar önce obsesif kompülasif bozukluğu olan annesinden etkilenen Safiye ve Gülben evlerinin temizlendiğine hiçbir zaman inananmazlar. Temizlik hastası olan Safiye ve Gülben'in kardeşleri Han ve Neriman'ın da farklı sorunları vardır. Bununla beraber Han'ın hayatına giren İnci'nin de kendisine göre aile sıkıntıları vardır. Han ve İnci'nin ani evliliği bu aile sıkıntılarını tetikler.

Mutsuz çocukların nasıl mutsuz birer bireye dönüştüklerini net bir şekilde izleyicisine aktaran dizinin son bölümünde Gülben angında içeride kaldı. Masumlar Apartmanı Gülben diziden ayrılacak mı henüz bilinmiyor fakat yangın sahnesinin ardınan Merve Dizdar'ın ayrılacağı konuşuluyor. Peki Naci, Gülben'i kurtulabilecek mi? Masumlar Apartmanı Merve Dizdar diziden ayrılacak mı? Dizinin başrol oyuncularından Merve Dizdar diziden ayrılıyor mu?

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 23:05

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER