Masumiyet Hale Kimdir Masumiyet dizisi Hülya Avşar Kimdir Kaç Yaşında?

Masumiyet Hale Kimdir Masumiyet dizisi Hülya Avşar Kimdir Kaç Yaşında? Hülya Avşar kimdir, nereli? Hülya Avşar çocuğu var mı?

Masumiyet Hale Kimdir Masumiyet dizisi Hülya Avşar Kimdir Kaç Yaşında?

Masumiyet Hale Kimdir Masumiyet dizisi Hülya Avşar Kimdir Kaç Yaşında? Hülya Avşar kimdir, nereli? Hülya Avşar çocuğu var mı? Ekranların sevilen dizisi Masumiyet'de Hale Ilgaz karakterini canlandıran Hülya Avşar'ın hayatı ve kariyeri izleyici tarafından merak ediliyor. Peki ünlü oyuncu Hülya Avşar kimdir kaç yaşında? Hülya Avşar hayatına dair merak edilenler... 

HÜLYA AVŞAR KİMDİR?

10 Ekim 1963'de Edremit'de dünyaya gelen oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar Bulvar Gazetesi'nin düzenlediği Kâinat Güzellik Yarışması'nda birinci seçilmiştir fakat evlendiği ortaya çıkınca tacı geri alınmıştır. İlk evliliğini 1979 yılında Mehmet Tecirli ile yapmıştır. Ardından Kaya Çilingiroğlu ile evlenip kızı Zehra'yı dünyaya getirmiştir. Helin Avşar'ın ablasıdır.

1988'de ilk albümü Her Şey Gönlünce Olsun'ı çıkaran Hülya Avşar, Hatırlar Mısın, Hülya Gibi, Yarası Saklım, Aşıklar Delidir, Sevdim, Sen Olmazsan, Saymadım Kaç Yıl oldu gibi şarkılar ve albümler yaptı. İntibah, Sevginin Gücü, Savunma, Zümrüt, Kadın İsterse, Kadın Severse, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde yer aldı. 

Ayrıca Kahır, Haram, Nefret, Ölüm Yolu, Suçlu Gençlik, Fatmagül'ün Suçu Ne, Fotoğraflar, Yeşil Işık, Hababam Sınıfı Askerde, 72. Koğuş gibi filmlerde yer alan ünlü oyuncu bir dönem O Ses Türkiye jüriliği yaptı. Bir Hülya Avşar Sohbeti, Hülya Avşar Show gibi programları da sundu. Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Masumiyet adlı dizide Hale Ilgaz karakterine hayat vermektedir.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER