Masumiyet Dizisinde Şaşırtan Gerçek Ortaya Çıktı

Masumiyet Dizisinde Şaşırtan Gerçek Ortaya Çıktı Ekranların sevilen yeni dizisi Masumiyet'de flaş bir değişiklik yaşanıyor

Masumiyet Dizisinde Şaşırtan Gerçek Ortaya Çıktı

Masumiyet Dizisinde Şaşırtan Gerçek Ortaya Çıktı Ekranların sevilen yeni dizisi Masumiyet'de flaş bir değişiklik yaşanıyor. Fox Tv ekranların sevilen dizisi Masumiyet dizisinde yaşanacak değişiklik televizyon dünyasında çok konuşuldu. Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar'ın yer aldığı Masumiyet dizisinde nasıl bir değişiklik yaşanacak?

Fox Tv ekranların konusu ile dikkat çeken yeni dizisi Masumiyet dizisindeki değişiklik çok konuşuldu. Dizinin başarılı yönetmeni Ömür Atay'ın planlandığı gibi kurucu yönetmenliği dizideki görevini 7. bölümden itibaren devredeceği söylendi. Ömür Atay imza attığı ödüllü sinema filmleri ile tanınan bir yönetmen olup Almanya'da çekeceği yeni filmi için yoğun bir çalışma temposuna gireceği filmin senaryo çalışmalarına daha da yoğunlaşmak için yapım şirketi Gold Film ile karşılıklı anlaşarak diziye veda edeceği belli oldu.

Ömür Atay'ın yerine Masumiyet dizisine 8. bölümden itibaren Mucize Doktor dizisinde görev alan Aytaç Çiçek yönetmenlik yapacak.  Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar'ın yer aldığı Masumiyet dizisindeki bu değişiklik ise şimdiden çok konuşuldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER