MasterChef Takım oyununu hangi takım kazandı MasterChef dış oyun hangi takım kazandı?

Kamumanset.com - MasterChef Takım oyununu hangi takım kazandı? MasterChef dış oyun hangi takım kazandı? MasterChef Çanakkale'deki dış oyunu kim kazandı?

Televizyon 31.10.2020, 09:40 11.11.2020, 12:27 athena
MasterChef Takım oyununu hangi takım kazandı MasterChef dış oyun hangi takım kazandı?

Kamumanset.com - TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye 2020 yarışması Çanakkale de oynanan dış oyunu hangi takım kazandı? TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterCef Türkiye'de 29 Ekim kazananı kim oldu? MasterChef Türkiye 29 Ekim kazananı hangi takım oldu? Çanakkale'de oynanan oyunda kazanan kim oldu? 

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jürilik yaptığı yarışmada bu akşam 29 EKim özel bölümü çekildi. Çanakkale'de çekilen bölümde kazanan takım belli oldu. Özgül kaptanlığındaki mavi takım ve Tanya kaptanlığındaki kırmızı takımın yarışında hangi takım kazandı?

MASTERCHEF DIŞ OYUN HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 29 Ekim akşamları ekranlara gelen bölümde dış oyun oynandı. MasterChef'te Özgül kaptanlığındaki mavi takım ve Tanya kaptanlığındaki kırmızı takım yarışını bu akşam Mavi takım kazandı. Özgül kaptanlığındaki mavi takımda Ayyüce, Esra, Uğur, Sefa ve Eray yer alıyor. MasterChef Türkiye 2020 yarışında mavi takım 2-0'lık bir skor ile oyuna devam etmektedir. 

Kırmızı takımda ise Emir, Ebru, Furkan ve Emir arasında dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlık kazananı açıklandıktan sonra haberimizdeki yerini alacaktır. 

Yorumlar (0)