MasterChef takım kaptanları belli oldu Kırmızı ve Mavi takım kaptanı kim oldu

Kamumanset.com - MasterChef takım kaptanları belli oldu! Mavi takım katptanı kim oldu? MasterChef kaptanlık düellosu kazananı

Televizyon 28.10.2020, 15:39 11.11.2020, 12:27 athena
MasterChef takım kaptanları belli oldu Kırmızı ve Mavi takım kaptanı kim oldu

Kamumanset.com - TV8 ekranalrın en sevilen yarışma programlarından biri olan MasterChef Türkiye'de dün akşam kaptanlık oyunu oynandı. Kayseri yağlaması yapmak için yarışan yarışmacılardan hangisi kaptan oldu? 26 Ekim akşamı yayınlanan programda kazanan kim oldu? Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jürilik yaptığı yarışmada kaptanlık oyununu kim kazandı? Mavi takım ve kırmızı takım kaptanları kim oldu?

MASTERCHEF MAVİ TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

86. Bölümü ile ekranalra gelen yarışmada yağlama yapan yarışmacılardan bir tanesi en iyi yağlama yapan isim oldu. MasterChef'te kaptanlık oyunu kazananı ilk turda Ebru, Esra, Özgül, Sefa ve Serhat olurken bu isimlerden Özgül kaptanlığı akzandı. En iyi yağlamayaı yapan Özgül kaptan oldu. Mavi takım kaptanı Özgül karşısına kırmızı takım kaptanı olarak Tanya'yı seçti. Böylece takım kaptanları tek tek yarışmacıları seçti.

Mavi takım kaptanı Özgül takımına Barbaros, Esra, Uğur, Ayyüce ve Eray'ı seçti. Kırmızı takım kaptanı Tanya ise Serhat, Furkan, Sefa, Ebru ve Emir'i takımına dahil etti. Haftanın kaptanı olan Özgül ve Tanya kaptanlık düellosu yaptılar. İzmir Bombasını en iyi yapan isim Tanya oldu. Takımına avantaj kazandıran isim Tanya oldu.

MasterChef Türkiye'de mavi ve kırmızı takımların belli olmasının ardından hırs dolu bir yarış başladı. Bunun ardından Tanya kazandığı avantajı Sefa'yı karşı takıma gönderip Barbaros'u alarak yakaladı.

Yorumlar (0)