Masterchef Serhat'ın Nişanlısı Kimdir Burcu Bakır Kimdir Kaç Yaşında?

Masterchef Serhat'ın Nişanlısı Kimdir Burcu Bakır Kimdir Kaç Yaşında? Masterchef Burcu Bakır nereli?

Masterchef Serhat'ın Nişanlısı Kimdir Burcu Bakır Kimdir Kaç Yaşında?

Masterchef Serhat'ın Nişanlısı Kimdir Burcu Bakır Kimdir Kaç Yaşında? Masterchef Burcu Bakır nereli? Masterchef Türkiye bu akşam ekranlara veda ediyor. Masterchef Türkiye ekranlarında finale kalan Serhat Doğramacı'nın nişanlısı Burcu Bakır kimdir, kaç yaşında? Masterchef Türkiye 2020 şampiyonunun Barbaros mu Yoksa Serhat mı olacağı bu akşam canlı yayında belli olacak? Final gecesine 66 puanla başlayacak olan Serhat Doğramacı'nın nişanlısı Burcu Bakır kimdir Burcu Bakır kaç yaşında ve nerelidir? İşte Masterchef finalisti Serhat Doğramacı'nın Nişanlısı kimdir?

23 yaşındaki finalist Serhat Doğramacı'nın nişanlısı Burcu Bakır eylül ayında babasını kaybetmişti. Serhat Doğramacı nişanlısının babası hakkında açıklamada bulunmuştu "Nişanlımın babasını, kayınpederimi 14.09.2020 tarihinde kaybettik. Kelimelerle ifade edilemeyecek iyilikte bir kalbe sahipti. Dünya tatlısı ve mükemmel bir insandı. Onun için lütfen dualarınızı eksik etmeyin.
Ya dünya iyileşmeli yada iyi insanlar dünyaya gelmemeli." ifadelerini kullanmıştı.

Masterchef'e de konuk olan Burcu Bakır hakkında fazla bilgi yer almıyor. Sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Burcu Bakır'ın 23-24 yaşlarında olduğu tahmin ediliyor. Masterchef büyük finali bu akşam yayınlanacak. Barbaros Yoloğlu veya Serhat Doğramacı birinci olacak.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER