MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Masterchef 23 Kasım yeni takımlar

Kamumanset.com - MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Masterchef 23 Kasım yeni takımlar MasterChef kırmızı ve mavi takımlar belli oldu? Masterchef mavi takım kaptanı

MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Masterchef 23 Kasım yeni takımlar

Kamumanset.com - MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Masterchef23 Kasım yeni takımlar MasterChef kırmızı ve mavi takımlar belli oldu? Masterchef mavi takım kaptanı.. TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef Türkiye'de 23 Kasım akşamı oynanan kaptanlık oyununu kim kazandı? Masterchef mavi takım kaptanı kim oldu? Masterchef kırmızı ve mavi takımlar belli oldu. Mehmet, Danilo ve Somer şef yarışmacılardan çiğ börek yapmalarını istedi. En iyi çiğ böreği yapan isim ise kaptanlığın sahibi oldu. Peki en iyi çiğ böreği kim yaptı? Masterchef Türkiye 2020'de 23 Kasım ekranlara gelen bölümde mavi takım kaptanı kim oldu? Mavi takım kaptanı karşısına kimi seçti?

MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

8 yarışmacının kaldığı Masterchef Türkiye'de en iyi çiğ böreği yapan isim kim oldu? Oynanan kaptanlık oyununda şefler hangi yarışmacıyı kaptan yaptı? Emir, Barbaros, Uğur, Sefa, Ebru, Serhat, Özgül, Eray'dan en iyi çiğ böreği yapan kim oldu? Son sekiz yarışmacıdan Sefa, Ebru ve Eray çiğ böreği en iyi yapan üç isim oldu. Bunlardan ise Ebru mavi takım kaptanı oldu. Ebru mavi takım kaptanı olarak karşısına Sefa'yı seçti. Böylece mavi takım kaptanı Ebru kırmızı takım kaptanı Sefa oldu.

Masterchef Türkiye'nin ekranlara gelen son bölümünde haftanın yeni takımları belli oldu. Ebru takımına ilk aldığı kişi sonuna kadar beraber gideceğini ifade ettiği Özgül oldu. Daha sonra Serhat'ı alan Ebru Uğur'u da takımına aldı. Sefa ise Barbarostan sonra Emir ve Eray'ı takımına aldı. Böylece yeni takımlar belli oldu.

Ebru kaptanlığında mavi takımın yarışmacıları Özgül, Serhat ve Uğur olurken Sefa kaptanlığındakı kırmızı takımın yarışmaıları ise Barbaros, Emir ve Eray oldu. Kaptanlık düellosunda ise sürpriz olarak şefler iki avantajı takımına katabileceklerini söyledi. Kaptanlık düellosunu kazanan isim Sefa oldu. Böylece kırmızı takım şefler tarafından verilen üç kosnept arasından birini seçme şansı elde etti ayrıca seçilen konseptler arasında hangi isimlerin yarışacağını belirleme şansı elde etmiş oldu. 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 15:14

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER