Masterchef İlk Finalisti Kim Oldu Masterchef İkinci Finalisti Kim Olacak?

Masterchef İlk Finalisti Kim Oldu Masterchef İkinci Finalisti Kim Olacak? Masterchef ilk finalisti kim oldu? Barbaros mu Serhat Mı Emir mi?

Masterchef İlk Finalisti Kim Oldu Masterchef İkinci Finalisti Kim Olacak?

Masterchef İlk Finalisti Kim Oldu Masterchef İkinci Finalisti Kim Olacak? Masterchef ilk finalisti kim oldu? Barbaros mu Serhat Mı Emir mi? Masterchef Türkiye'de dün akşam yayınlanan bölümde ilk finalist belli oldu. MasterChef Türkiye'de Özgül'ün elenmesiyle Barbaros, Emir ve Serhat final haftasında mücadelelerine devam ediyorlar. Dün akşam ekranlara gelen bölümde büyük finale kalacak bir isim jüri tarafından belirlendi. Yarışmacılar, zeytinyağlı konseptine uygun üç yemek yaparak ilk finalist olmaya çalıştılar. Peki Masterchef ilk finalisti kim oldu?

Zeytinyağlıkonseptine uygun bir ana haber ve bir adet tatlı yapmaları istendi. Yarışmacılar yemeklerini bitirip şeflere sundular. İlk oyun sonunda Serhat 23, Barbaros 19 ve Emir ise 20 puan aldı. Masterchef Türkiye son bölümde ikinci yemeği zeytinyağı konseptine uygun olarak ana yemekler yapıldı. Serhat'ın tabağında kılçık çıkması büyük bir talihsizlik yarattı. Serhat'ın puanı 39 olurken Barbaros 45 aldı ve Emir 39'a yükseldi. Son kısımda ise Barbaros 71 puana ulaştı ve Masterchef Türkiye'nin ilk finalisti oldu. Serhat ise 61 alırken Emir ise 65 puan kazandı.

Masterchef Türkiye'nin ilk finalisti Barbaros oldu. Emir ve Serhat arasında ise yeni bir mücadele yaşanacak. 29 Aralık Salı akşamı MasterChef 132. bölümde ise Serhat ve Emir tereyağlı yemekler konseptiyle yarışacaklar. Yarışmacılar tereyağlı yemek konseptinde başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan üç yemeğin ayrı ayrı değerlendirilmesi sonucu en yüksek puanı alan yarışmacı ikinci finalist olurken diğer yarışmacı MasterChef Türkiye 2020 üçüncüsü olarak yarışmaya ve hayallerinde veda edecek. Masterchef'te büyük final 2 gün sürecek. Bu ilk kez gerçekleşecek final oyununda ilk gün yaratıcılık üzerine üç oyun oynanacak. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER