MasterChef hangi takım kazandı Masterchef 27 EKim eleme adayı kimler oldu

Kamumanset.com - MasterChef hangi takım kazandı? Masterchef 27 EKim eleme adyaı kimler oldu? MasterChef bireysel dokunulmazlığı kimler kazandı?

Televizyon 28.10.2020, 15:46 11.11.2020, 12:27 athena
MasterChef hangi takım kazandı Masterchef 27 EKim eleme adayı kimler oldu

Kamumanset.com - MasterChef Türkiye dün akşam hangi takım kazandı? 27 Ekim MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Tanya ve Özgül'ün kaptan olduğu gece hangi takım kazandı? MasterChef eleme potasına kimler girdi? 27 Ekim MasterChef bireysel dokunulmazlık kazananı kim? MasterChef eleme potasına kimler girdi?

 Mehmet, Somer ve Danilo Şef dokunulmazlık için kör tadım oyununda yarışmacılardan acılı bulgur çorbası, terbiyeli işkembe çorbası, mercimek çorbası, balık çorbası ve minestrone çorbasını yapmasını istediler. 45 dakika süre verdikleri yarışmada iki oyuncu dışta kalacağı için büyük bir panik ve hırs yaşandı.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye dün akşam ekranlara gelen bölümde dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı. Bireysel dokunulmazlığı Barbaros'un kazandığı gecede ilk eleme adayı olarak potaya yanlış karar verdiğini düşündüğü için Tanya'yı gönderdi. Her takımdan iki kişinin gurmelik yaptığı gecede mavi takım kazandı. Kırmızı takımda ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Bireysel dokunulmazlığın kazananı Barbaros oldu.

MASTERCHEF ELEME POTASINA KİMLER GİRDİ?

Barbaros kaptan Tanya'nın ismini verdi. Serhat ise takımın yaptığı oylama sonucu ikinci eleme adayı oldu. Böylece haftanın ilk eleme potasındaki isimleri Tanya ve Serhat oldu. Gerginliklerin ve aksiliklerin yaşandığı gecede Serhat ve Tanya eleme potasına girdi.

Yorumlar (0)