Masterchef Finalistler kimler oldu? 20 Aralık Masterchef Kim Elendi?

Masterchef Finalistler kimler oldu? 20 Aralık Masterchef Kim Elendi? Masterchef elenen isim kim oldu? Masterchef Çeyrek finale kimler kaldı?

Masterchef Finalistler kimler oldu? 20 Aralık Masterchef Kim Elendi?

Masterchef Finalistler kimler oldu? 20 Aralık Masterchef Kim Elendi? Masterchef elenen isim kim oldu? Masterchef Çeyrek finale kimler kaldı? TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye 125. bölümğyle ekranlara geldi.  Emir ile birlikte 4 finalistten biri olmak için yarışan yarışmacılardan kim elendi? Jüri üyeleri dört yarışmacıdan da şalgam ana ürün olan bir yemek yapmalarını istediler. Yarışmacıların her şeylerini ortaya koydukları yarışmada kim birinci oldu? İşte, MasterChef Türkiye 4 finalisti...

Masterchef Türkiye'de Serhat, Özgül, Barbaros ve Eray eleme potasında olan isimler olarak mücadele ettiler. Bir kişinin yarışmaya veda edeceği ve 4 finalistin belirleneceği yemek ise yarışmacıları zorladı. Jüri, eleme adaylarından şalgamın ana ürün olduğu yaratıcı tabaklar yapmalarını istediler. Şalgamı ana ürün olarak kullanan yarışmacılardan Barbaros, Özgül, Eray ve Serhat'ın mücadelesi izlenmeye değerdi.

Jürinin değerlendirmesinin ardından yarışmanın dördüncüsü Eray olurken gecenin üçüncüsü Serhat, ikincisi ise Özgül seçildi. Finalistler de böylece Emir ile Barbaros olarak belirlendi. Masterchef çeyrek finaldeki ilk iki isim Emir ve Barbaros oldu. Masterchef Türkiye'de henüz kimin eleneceği belli olmadı. Masterchef Türkiye bölümü bittikten sonra kimin elendiği sitemizdeki yerini alacak. Masterchef Türkiye'de şampiyon kim olacak? Masterchef Türkiye'de kim elendi?

Masterchef Türkiye'de dün akşam Eray elendi. Eray Masterchefe veda etti. Eray elenirken duygusal anlar yaşadı.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2020, 10:31

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER