Masterchef Finalisti Barbaros Yoloğlu Kimdir Kaç Yaşında Masterchef Nereli hayatı

Masterchef Finalisti Barbaros Yoloğlu Kimdir Kaç Yaşında Masterchef Nereli hayatı Masterchef Türkiye Barbaros hayatına dair merak edilenler..

Masterchef Finalisti Barbaros Yoloğlu Kimdir Kaç Yaşında Masterchef Nereli hayatı

Masterchef Finalisti Barbaros Yoloğlu Kimdir Kaç Yaşında Masterchef Nereli hayatı Masterchef Türkiye Barbaros hayatına dair merak edilenler.. Masterchef Finalisti olan Barbaros Yoloğlu kimdir Barbaros Yoloğlu kaç yaşında Masterchef Finalisti hakkında merak edilenler..  MasterChef Barbaros Yoloğlu Kaç yaşında MasterChef Barbaros Yoloğlu boyu kaç, aslen nerelidir, Barbaros Yoloğlu İnstagram hesabı nedir. MasterChef Barbaros Yoloğlu Evli mi bekar mı sevgilisi  var mı?

BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR?

26 yaşındaki Barbaros Yoloğlu yarışmaya Bodrum'dan katılıyor. Bodrum Bitez'de bir restoranda aşçılık yapan Barbaros Yoloğlu Samsun Alaçam ilçesinde dünyaya gelmiştir. Liseye başladıktan sonra güreş ve farklı spor alanlarına yönelen Barbaros daha sonra Turizm Lisesi'ne gitmeye karar vermiştir. Turzm'de stajyer olarak çalışan Serhat Doğramacı ardından üniversite eğitimi için Erzurum'a gitmiştir.

2 yıl önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu kariyer planlarını gerçekleştirme amacıyla Masterchef'e başvurmuş, ana kadroya dahil olmaya hak kazanmıştır. Önce ilk 4'e kalan Barbaros daha sonra ilk finalist olarak adını yazdırmayı başarmıştır. Barbaros Yoloğlu iki gün boyunca Serhat Doğramacı ile final oynayacaktır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER