Masterchef Eleme Adayı Kim Oldu 22 Aralık Masterchef Kim Elendi?

Masterchef Eleme Adayı Kim Oldu 22 Aralık Masterchef Kim Elendi? Masterchef eleme potasına kim gitti?

Masterchef Eleme Adayı Kim Oldu 22 Aralık Masterchef Kim Elendi?

Masterchef Eleme Adayı Kim Oldu 22 Aralık Masterchef Kim Elendi? Masterchef eleme potasına kim gitti? MasterChef Türkiye'nin son bölümünde Emir'in ardından eleme potasına kimin gittiği belli oldu. Barbaros, Serhat ve Özgül arasında yaşanan mücadelede Ömür Akkor şefin konuk olarak yer aldı. Mehmet, Danilo ve Somer şeflerin değerlendirmesiyle en az puanı alan yarışmacı haftanın ikinci eleme adayı oldu. TV 8 kanalının sevilen yarışması Masterchef 22 Aralık bölüm özeti...

Dün akşam Ömür Akkor Şefin konuk olduğu yarışmada Emir'den sonra potaya gidecek isim belli oldu. Özgül,Serhat ve Barbaros'un kıyasıya mücadele ettiği yarışmada yarışmacılar özenle hazırladıkları tabakları şeflere sundular. Masterchef Türkiye'de dün akşam eleme potasına kim gitti? Ömür Akkor şefin hazırladığı ürünle dahil olduğu yarışmada, dün yapılan eleme adayı oyunu sonrası Emir'in siyah ceket giymesiyle, Serhat, Barbaros ve Özgül arasında eleme oyunu oynandı. Şeflerden en az puan alarak eleme potasına giden isim Barbaros Yoloğlu oldu.

Bu bilgilere göre Serhat, Barbaros ve Özgül, arasında hazırlanan 3 yemekten toplamda 73 puan almayı başaran Özgül gecenin birincisi oldu. 70 puan alan Serhat'ın arkasında ise 59 puan alan Barbaros eleme potasına gitti. Yarışmanın ikinci eleme adayı Barbaros oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER