MasterChef Dün Kim Kazandı 19 Aralık Masterchef Hangi Yarışmacı Eleme Adayı Oldu

Kamumanset.com - MasterChef Dün Kim Kazandı? Masterchef Hangi Yarışmacı Eleme Adayı Oldu 19 Aralık Masterchef Masterchef hangi yarışmacı kazandı?

Kamumanset.com - MasterChef Dün Kim Kazandı? Masterchef Hangi Yarışmacı Eleme Adayı Oldu 19 Aralık Masterchef Masterchef hangi yarışmacı kazandı?  Survivor 2020 yarışmacılarının da konuk olduğu ve yarıştığı bölümde, 30 bin TL'yi kazanan isimler Emir- Cemal Can ikilisi oldu. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda ise Mehmet Şef'in imza tabağı olan Istakoz Mousse yemeği için Emir ve Özgül düelloda mücadele ettiler.  Peki dün akşam MasterChef'te kim kazandı, eleme adayı hangi yarışmacı oldu? İşte MasterChef dün akşamki bölümde yaşananlar..

19 Aralık 2020'de Survivor 2020 yarışmacıları konuk oldu. Mert-Özgül, Evrim-Barbaros, Cemal Can Canseven-Emir, Berkan-Eray, Ardahan- Serhat ile eşleşti. Dün akşam en iyi yemeği yaparak kazanan ikili Cemal Can ve Emir oldu. Emir 30 bin tl ödülü kazanan isim oldu. Emir ve Özgül düelloda da yarıştılar. Özgül 4. haftanın eleme adayı olurken Emir Çeyrek finale adını yazdıran ilk kişi oldu. Emir Masterchef'te son dörde kalarak önlüğü kapan ilk isim oldu.

Masterchef Türkiye 2020 hız kesmeden devam ediyor. Masterchef'te son dörde kimlerin kalacağı ise bugün belli olacak. Özgül, Barbaros, Serhat ve Eray'ın yarışacağı gecede biri yarışmaya veda edecek. Peki Masterchef şampiyon kim olacak?

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2020, 11:52

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER