Masterchef dokunulmazlığı kim kazandı Masterchef 12 Aralık Eleme Adayı Kim Oldu?

Masterchef dokunulmazlığı kim kazandı Masterchef 12 Aralık Eleme Adayı Kim Oldu? Masterchef dokunulmazlık sahibi kim oldu? 12 Aralık Masterchef'de neler oldu?

Masterchef dokunulmazlığı kim kazandı Masterchef 12 Aralık Eleme Adayı Kim Oldu?

Masterchef dokunulmazlığı kim kazandı Masterchef 12 Aralık Eleme Adayı Kim Oldu? Masterchef dokunulmazlık sahibi kim oldu? 12 Aralık Masterchef'de neler oldu?  Mavi ve kırmızı takım dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelerek Konya'da yöresel Konya yemeklerinden oluşan menüyü en iyi şekilde hazırlamak için ter döktüler. Yarışmacılardan hangisi dokunulmaz oldu? İşte dokunulmazlık oyunu kazanan takım...

Masterchef Türkiye'de dün akşam Konya'da yöresel yemekleri yapmak için yarıştılar. 12 Aralık'a ekranlara gelen bölümde kırmızı takım kazanan takım oldu. Mavi takım ise kendi aralarında dokunulmazlık oyunu oynadı. Bireysek dokunulmazlık için yarışan mavi takım yarışmacılarından mavi takımdan Sefa haftanın ilk eleme adayı oldu. Bu sebeple mavi takımın diğer iki ismi Serhat ve Barbaros ise bireysek dokunulmazlık oyunu oynadı. Bireysel dokunulmazlıkda Mehmet Şefin imzalı tabağı olan tabağı yapmaya çalışan Barbaros ve Serhat limon meringue ve çikolatalı kapsül isimli yemekleri yapmaya çalıştı.

Masterchefte bireysel dokunulmazlığı Barbaros kazandı. Serhat ise haftanın ikinci eleme adayı oldu. Masterchefte 17. haftanın 2. dokunulmaz oyunu Konya'da oynanırken Kırmızı takım yemeği yetiştirmeye çalışırken Emir ve Eray arasında tartışma yaşandı. Yüksek tansiyonlu anlar sonunda şef adayları sakinleştiler. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER