Masterchef Ayyüce Emir Elidemir ile aşk mı yaşıyor Ayyüce Kamit'ten Kımsetse Olur'a katılsam açıklaması

Kamumanset.com - Masterchef Ayyüce Emir Elidemir ile aşk mı yaşıyor? Ayyüce Kamit'ten "Kımsetse Olur'a katılsam" açıklaması Ayyüce ve Emir aşk mı yaşıyor?

Masterchef Ayyüce Emir Elidemir ile aşk mı yaşıyor Ayyüce Kamit'ten Kımsetse Olur'a katılsam açıklaması

Kamumanset.com - Masterchef Ayyüce Emir Elidemir ile aşk mı yaşıyor Ayyüce Kamit'ten Kımsetse Olur'a katılsam açıklaması. Masterchef Türkiye'de elenen yarışmacılardan Ayyüce Kamit Emir Elidemir ile hakkında çıkan aşk iddialarına yanıt verdi. MasterChef Türkiye'de elendiği gece hikayesi ile herkese duygusal anlar yaşatan Masterchef Uğur Kardaş'ın Youtube kanalında yayınladığı programa konuk oldu. Masterchef Türkiye'de elenen Berker'in yarışmada aşk yaşadığı iddisının ardından iki çift önce çıkmıştı. Tanya ile Uğur ve Ayyüce ile Emir.. 

2019 Masterchef şampiyonu Uğur Kardaş'ın programına katılan Ayyüce yaşadıklarını anlattı. Aşk haberleri ile gündeme gelen Ayyüce , "Bu algı beni de çok sinirlendirdi. Çünkü hepimiz oraya yarışmaya geldik. Hepimizin amacı birinci olmaktı. Aynı ortamda olduğumuz için dışarıdakiler farklı görüyor olayları ya da olmalarını istedikleri için bu tarz dedikodular çıkardılar. Emir ile bir ay aynı restoranda çalıştık hatta birlikte başvurmayı düşündük. Birbirimizden habersiz seçmelerde karşılaştık. İkimizi de MasterChef'e aldılar. Emir ile güzel bir arkadaşlığımız var onun dışında bir ilişkimiz yok. Furkan için de aynı şey geçerli onunla da aşk yaşamadım. Ben bu sene MasterChef'te aşk görmedim. Kısmetse Olur'a katılsam adım bu kadar insanla çıkabilirdi. Aşk var mı, yok mu beni ilgilendirmiyor ama gördüğüm kadarıyla yok. Ben ilişki üzerine bir programa katılsam başka yere giderim" açıklamalarına yer verdi.

Ayyüce'nin Emir ve Furkan ile hakkında çıkan aşk iddialarına verdiği sert yanıt çok konuşuldu. Masterchef'te elenen Ayyüce'nin elendiği bölümdeki hikayesi herkesi üzmüştü. Şeflik hayali için geldiği İstanbul'da penceresiz evde yaşamak zorunda kalmış mücadelesini sürdürerek bugün Masterchef gibi bir programa katılacak kadar yetenekli bir şef olmuştur.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2020, 12:07

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER