Masterchef 6 Aralık kim elendi? Masterchef'e kim veda etti?

Masterchef 6 Aralık kim elendi? Masterchef'e kim veda etti? Masterchef kim elendi? Masterchef elenen isim açıklaması

Masterchef 6 Aralık kim elendi? Masterchef'e kim veda etti?

Masterchef 6 Aralık kim elendi? Masterchef'e kim veda etti? Masterchef kim elendi? Masterchef elenen isim açıklaması.. Masterchef Türkiye kim elendi? Masterchef hayallerine hangi yarışmacı veda etti? Ekranların uzun solulu yarışma programı Masterchef Türkiye'de dün akşam kim elendi? Masterchef Türkiye'de iddialı yarışmacılardan Ebru Has elendi. Masterchef Türkiye'de Ebru Has'ın vedası çok konuşuldu. 

Masterchef Ebru Has elenirken gözyaşlarını tutamadı. Masterchef Ebru gözyaşları için yarışmaya veda etti. Peki Masterchef Ebru kimdir? Masterchef Ebru Has kimdir? Mastrchef Ebru'ya dair merak edilen detaylar...

EBRU HAS KİMDİR?

28 yaşında olan Ebru Has aslen Düzce Akçakocalıdır. İddialı yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Ebru Has yarışmaya Balıkesir’den katılmıştır. Aşçılık yapan yarışmacının voleybol geçmişi de olan Ebru Has başarılı aşçılığı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 

İlk turda üç şeften de evet oyu alan Ebru Has üçlü düelloda da başarılı olarak final turuna kaldı ve bu turun ardından ilk 16 yarışmacı arasına girmişti. Masterchef yarışmasında ilk 7'ye kalan şef adayı Ebru Has 6 Aralık'da elendi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER