Masterchef 29 kasım kim elendi? Masterchef canlı izle

Masterchef 29 kasım kim elendi? Masterchef canlı izle Masterchef diskalifiye! Masterchef 29 kasım kim veda etti? Masterchef kim elendi?

Masterchef 29 kasım kim elendi? Masterchef canlı izle

MasterChef 15. hafta ile bu haftaya veda etmeye hazırlanırken yeni bölüm eleme bölümü ile ekranlarda yerini alacak. Haftanın 2. dokunulmazlık oyunu Ürgüp’ te oynandı ve dokunulmazlık oyunu için kıyasıya bir mücadele yaşandı. Yine mavi takım ve kırmızı takımın bir araya gelmesi ile bir mücadele yaşandı. MasterChef 109. bölümü ile haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu yaşandı. Ürgüp’ te yayınlanan bölümde 5 adet yöresel yemek yapan kırmızı takım ile mavi takım mücadelelerini sonlandırdı. Sayım sonunda Mavi takım ile Kırmızı takım karşı karşıya geldi. 19-16 oy karşılığı mavi takım dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu. MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulazlığın kazananı ise Barbaros kazandı. 15. haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımın kendi arasında oynadığı dokunulmazlık oyunu kazananı Barbaros oldu.

TV8 ekralarının fenomen yarışma programı Masterchef Türkiye'de eleme adayları tek tek belli olmaya devam ediyor. Son sekizin kıyasıya mücadele ettiği yarışmada bu akşam kim elendi? Masterchef Türkiye 29 Kasım elenen isim kim oldu? Masterchef Türkiye ekranlarına bu akşam kim veda edecek? Jüriliğinde ve sunuculuğunda Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın olduğu yarışma programında bu akşam kim elendi? Yapımcılığını ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yaptığı programda elenen isim kim oldu? 29 Kasım Masterchef izle

MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU?

Masterchef Türkiye’de dün akşam Kırmızı takımın yaptığı oylama sonucu en fazla oyu alan Sefa eleme adayı oldu. İlk dokunulmazlık oyunu kaybetmiş olan mavi takım oylamaya gitti. Ebru ve Uğur eşit oyu alarak potaya gidecek ismi kaptan Uğur belirlemiş oldu. Peki Pazar günü Masterchefte kim elendi? Masterchef 29 Kasım kim elendi? TV8 ekranlarının sevilen yarışmasında Uğur’un eleneceği Acun Ilıcalı’nın daha önceki yaptığı açıklamada belliydi. Uğur, sosyal medya hesabından ahlak dışı yorumlarda bulunduğu için yarışmadan diskalifiye edildi. Acun Ilıcalı, Uğur'un elendiğini birkaç gün önce sosyal medya hesabından açıklamıştı. Acun Ilıcalı açıklamasında  "Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle MasterChef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir" açıklamalarına yer vermişti. Uğur Masterchef'ten diskalifiye edildi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER