Son Dakika

MasterChef 25 Bin lira para ödülü kazananı kim oldu? 10 Kasım MasterChef kazanan isim

Kamumanset.com - MasterChef 25 Bin lira para ödülü kazananı kim oldu? 10 Kasım MasterChef kazanan isim Masterchef dün akşam kim kazandı?

Televizyon 11.11.2020, 10:02 12.11.2020, 11:54 athena
MasterChef 25 Bin lira para ödülü kazananı kim oldu? 10 Kasım MasterChef kazanan isim

Kamumanset.com - TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterCHef Türkiye'de 10 Kasım oynanan oyunu kim kazandı? 10 Kasım dolayısıyla Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün en sevdiği yemeklerin yapıldığı dün akşamki bölümde jüri üyeleri en iyi menüyü yapan takımı belirlediler. MasterChefte kıyasıya bir mücadele yaşandığı gecede kazanan takım hangi takım oldu? Takım oyunu sonrası üçlü turda bireysel ödül oyununu oynayan yarışmacılardan biri final anında 25 bin TL değerindeki para ödülünü kazandı. İşte 10 Kasım günü masterchefte yaşananlar...

MasterChef Türkiye'de dün akşam 25 bin tl değerinde ödül oyunu oynandı. TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef Türkiye'de 97. bölümde yeni bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Mustafa Kemal Atatürk'ün en sevdiği yemeklerin yapıldığı gecede mavi takım üst tura çıktı. Kör tadımın da oynandığı bölümde Esra ve Ayyüce finalde doğru tahminleri etmek için yarışırken bu etaptaki en başarısız yarışmacılar ise Serhat ve Ebru oldu.

MASTERCHEF ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

MasterChef'te Ayyüce ve Esra finale kaldı. Yedişer tanesini doğru bilen iki yarışmacıdan sonra turda ise Ayyüce, Esra ve Özgül sonraki etabe geçti. Maydonoz yanıtı ile kazanan isim Esra oldu. Esra 25 bin tl değerindeki ödülün sahibi oldu. MasterChefte takım oyununu kırmızı takım kaybetti.

Yorumlar (0)