Maraşlı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Maraşlı Dizisi Konusu Nedir? Maraşlı Oyuncuları

Maraşlı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Maraşlı Dizisi Konusu Nedir? Maraşlı Oyuncuları Maraşlı Dizisi Ne zaman ?

Maraşlı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Maraşlı Dizisi Konusu Nedir? Maraşlı Oyuncuları

Maraşlı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Maraşlı Dizisi Konusu Nedir? Maraşlı Oyuncuları Maraşlı Dizisi Ne zaman ? Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz'in yer aldığı Maraşlı dizisi ne zaman başlayacak? ATV ekranlarının yeni dizisi Maaşlı yayın tarihi belli oldu mu? Maraşlı dizisi konusu nedir? Maraşlı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?  Atv ekranlarında yer alan başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı dizisi ne zaman başlıyor? İlk tanıtım fragmanı ile dikkatleri üzerine çeken Maraşlı dizisi ilk tanıtım fragmanı ile fazlasıyla konuşuldu.

MARAŞLI KONUSU NEDİR?

Özel kuvvetlerden ayrılan eski bir asker  Maraşlı bir sahaf dükkanı ile hayatını geçirmekte olan dizide Maraşlı rolüne Burak Dneizhayat veriyor. Maraşlı'nın hayatı kızı Zeliş'in vurulduğu günle hayatı tümünden değişir. Maraşlının tek amacı evladına yaşatılan acıyı unutmaktadır. Mahrur ise bir gün sahaf dükkanından girer ve ikisinin de hayatı değişir. 

MARAŞLI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Atv ekranlarında yayınlanan dizinin yayın tarihi belli olmadı. Maraşlı dizisi yeni sezonda ekranlarda olacak. 2021'de başlayacak olan yeni dizinin başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz Yer alıyor. Peki Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

MARAŞLI DİZİSİ OYUNCULARI

Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeylioğlu, Melis İşiten, Rojda Demirer, Sayfın Soysal, Cemil Büyükdöğer, Nelihan Acar, Gizem Kala'nın oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi Atv ekranlarında başlayacaktır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER