Kuruluş Osman Targun Hatun Kimdir ? Kuruluş Osman Talhun Hatun Osman Beyden Çocuğu Var mı

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Targun Hatun Kimdir Kuruluş Osman Talhun Hatun Osman Beyden Çocuğu Var mı Peçenek Beyinin Kızı Zeynep Tuğçe bayat Kimdir kaç yaşında. ​​​​​​​Atv ekranlarında oynayan Kuruluş Osman dizisine bomba transfer Peçenek beyinin kızı olarak katılan genç oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat, dizinin fragmanında savaşta kılıç kullanma sahneleriyle ilk defa karşımıza çıkmıştır. Geniş izleyicisine sahip olan Kuruluş Osman dizisi sürekli olarak oyuncu alıp bölümlerde çeşitli sahnelerde rol aldırarak geniş bir oyuncu kitlesine sahiptir. Son olarakta Peçenek beyinin kızını oynayan Zeynep Tuğçe Bayat dahil olmuştur.

Kuruluş Osman Targun Hatun Kimdir ? Kuruluş Osman Talhun Hatun Osman Beyden Çocuğu Var mı

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Targun Hatun Kimdir Kuruluş Osman Talhun Hatun Osman Beyden Çocuğu Var mı Atv ekranlarında oynayan Kuruluş Osman dizisine bomba transfer Peçenek beyinin kızı olarak katılan genç oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat, dizinin fragmanında savaşta kılıç kullanma sahneleriyle ilk defa karşımıza çıkmıştır. Geniş izleyicisine sahip olan Kuruluş Osman dizisi sürekli olarak oyuncu alıp bölümlerde çeşitli sahnelerde rol aldırarak geniş bir oyuncu kitlesine sahiptir. Son olarakta Peçenek beyinin kızını oynayan Zeynep Tuğçe Bayat dahil olmuştur. Namı diyar Peçenek beyinin kızı senaryo gereği kendisini kurtaran Osman bey ile birlikte obaya gelöektedir. Tabi obada söylentiler hemen başlar. Bala hatunun çocuğunun olmaması nedeniyle Osman beyin hatunu olarak önümüzdeki günlerde senaryoya dahil edilecek mi merak konusu olmuştur. Ancak Osman beyin Peçenek beyini kurtarması iki obanın birleşmesi yönünde bir vaziyet alacaktır. Dengeleri değiştirecek olan Peçenek beyinin kızı Hazal hatun ve Lena hatunun işine gelecektir. Obada çeşitli söylentiler çıkararak Osman beyle yeni giren oyuncuyu birbilerine yakıştıracaklardır. Bala hatun ise her ne kadar kıskançlık duyguları belirsede Osman beye güvenci tamdır. Bildiğiniz üzere önceki bölümlerde gerekirse telli duvaklı düğün yaparım diye sözleri olmuştur. Senaryoya böyle bir konu dahil edilecek mi hep beraber izleyerek öğreneceğiz.

İzlediğimiz diziden öğrendiğimiz gibi dizi senaristi herkesi yanıltı. Peçenek beyinin kızı olarak diziye dahil olan Talgun Hatun, Bizanslı komutan Nikola tarafından obaya bilinçli olarak görevlendirilmiş ve onun obadaki gözü kulağı olacaktır. ancak Talhun hatunun hal ve hareketleri Bala hatunun gözünden kaçmayacak ve en kısa zamanda hain olduğu öğrenilecektir.

Dizinin yeni bölümünde 'Osman Bey, Kulucahisar Kalesi'ni nasıl geri alacak?', 'Selcan Hatun'un obaya gelişi, Hazal Hatun'u nasıl etkileyecek?' gibi sorulara da yanıt aranacak.

Kuruluş Osman dizisine bomba bir transferle gelen güzel oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat Peçenek beyinin kızını canlandıracak. Tutsak olduğu esnada Osman bey tarafından kurtarılan oyuncu Osman beyle birlikte obaya gelecektir. Diziye dahil olan oyuncunun girmesi ile birlikte Zeynep tuğçe Bayat kimdir kaç yaşındadır evlimi gibi soruları akıllara getirömektedir.

İkinci sezonunda yine adından sıkça söz ettiren ve reytinglerin zirvesinde yer alan 'Kuruluş Osman'ın oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Kuruluş Osman’a bomba transfer! Tüm dengeler değişecek

Sezon başında oyuncu kadrosuna katılan ünlü ve usta isimlerle adından sıkça söz ettiren dizinin 34'üncü bölümünde diziye dahil olan genç oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat, bu çarşamba ilk kez 'Kuruluş Osman' izleyicilerinin karşısına çıkacak. Namlı bir Peçenek beyinin kızı olan karakteriyle hikayeye dahil olan Zeynep Tuğçe Bayat, kendisini tutsaklıktan kurtaran Osman Bey'le birlikte obaya gelerek dengeleri hayli değiştirecek.

ZEYNEP TUĞÇE BAYAT KİMDİR?

1990 yılında Mersin'de dünyaya gelen Zeynep Tuğçe Bayat, lise eğitiminden sonra Marmara Üniversitesi'nde hukuk eğitimi aldı. Üniversite eğitimi aldığı dönemde, özel tiyatrolarda sahne arkasında çalıştı. Ardından oyunculuk yapmaya başlamasıyla kamera karşısına geçti. Ardından pek çok dizi ve filmde yer aldı.

Geçtiğimiz Ağustos ayında nikah masasına oturan Zeynep Tuğçe Bayat'ın eşinin kim olduğu ise herkesi şaşırttı. İşte Zeynep Tuğçe Bayat'ın eşi…

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2020, 15:39

Efsane

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER