Kuruluş Osman Malhun Hatun Kimdir Kaç Yaşında Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir Hayatı

Kuruluş Osman Malhun Hatun Kimdir Kaç Yaşında Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir Hayatı Kuruluş Osman Malhun Hatun'u kim canlandırıyor?

Kuruluş Osman Malhun Hatun Kimdir Kaç Yaşında Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir Hayatı

Kuruluş Osman Malhun Hatun Kimdir Kaç Yaşında Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir Hayatı Kuruluş Osman Malhun Hatun'u kim canlandırıyor? Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'da Malhun Hatun rolüne hayat veren Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir, kaç yaşında? Kuruluş Osman'ın Malun Hatun'u Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir nerelidir? Kuruluş Osman Malhun Hatun hakkında merak edilenler...

Başrollerinde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy hayatı da izleyenler tarafından merak edildi. Dizide Malhun Hatun rolüne hayat veren Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir, nerelidir? Yıldız Çağrı Atiksoy hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. İşte Yıldız Çağrı Atiksoy'un merak edilen hayatı..

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY KİMDİR?

1986'da dünyaya gelen Yıldız Çağrı Atiksoy, Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide canlandırdığı Berrin Akarsu karakteri ile tanındı. İzmir Karşıyakalı olan Yıldız Çağrı, İzmir Ege Sanat merkezinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Yağmurdan Sonra, Aşk Oyunu, Yersiz Yurtsuz, Ah İstanbul, Kayıp Prenses, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Görüş Günü Kadınları, Yedi Güzel Adam, Evli ve öfkeli gibi dizilerde yer aldı.

176 boyundaki Yıldız Çağrı Atiksoy 58 kilodur ve Koç burcudur. Son olarak Şampiyon dizisinde canlandırdığı Suna karakteri ile ekranlara gelen Yıldız Çağrı Atiksoy 34 yaşındadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER