Kuruluş Osman Gence Bey Kimdir Gerçek Adı Nedir Efsane Dövüşüyor

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Gence Bey Kimdir Gerçek Adı Nedir Adı Sır Gibi Saklanıyor Gizem Devam Ediyor. Kuruluş Osman Dizisinin bu akşamki bölümünde diziye yeni giren Gence Bey kimdir. Gerçek adı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı

Kuruluş Osman Gence Bey Kimdir Gerçek Adı Nedir Efsane Dövüşüyor

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Gence Bey Kimdir Gerçek Adı Nedir Gizem Devam Ediyor Kuruluş Osman Dizisinin bu akşamki bölümünde diziye yeni giren Gence Bey kimdir. Gerçek adı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı. Flatyos ve adamları tarafından Söğütte patlayıcı madde yerleştirilmek üzere görevlendirilmiştir. ancak bunu öğrenen Osman bey Flatyosun oyununu bozmak için Söğüte gider ve onların Söğütü yakmasına engel olur Ancak son dakika Flatyosun bir adamı patlatmak isteken diziye yeni geren Gence Bey Flatyosun adamını balta ile öldürür.

Kuruluş Osman dizisinde diziye yeni giren Gence bey kimdir  Kaç yaşındadır  Gerçek adı nedir gibi soruların cevabını sizler için araştırıyoruz. Birazdan haberimizi güncelleyerek detayları paylaşacağız.

"Siz istemeseniz de her gün düşman kalesi basacağım!"

Zekice bir planla kaleye girerek Nikola'yı gafil avlayan Osman Bey, Bizans'a beklemedikleri bir darbe indirir. Flatyos, Osman Bey'in bu hamlesine cevaben en iyi adamlarını toplayarak Söğüt'e saldırı düzenlemek üzere harekete geçer. İnegöl'ü ele geçirmek amacındaki Yavlak Arslan ise Osman Bey'in tüm itirazlarına rağmen zaman kazanmak için Savcı Bey ve Dündar Bey'i elçi olarak Kulucahisar'a gönderir. Bala Hatun, Osman Bey tarafından Targun Hatun'u izlemekle görevlendirilirken, Aygül, Hazal Hatun'la yüzleşmek için fırsat kollamaktadır. Osman Bey, Söğüt'e yapılacak saldırıya engel olabilecek mi? Nikola ölecek mi? Savcı Bey ve Dündar Bey'i Kulucahisar Kalesi'nde ne bekliyor? Yavlak Arslan, İnegöl Kalesi'ni almayı başarabilecek mi? Bala Hatun, Targun Hatun'un sırrını çözebilecek mi? Sağlığı kötüye giden Ertuğrul Bey'in akıbeti ne olacak?

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 21:23

Efsane

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER