Kuruluş Osman Flatyos Nasıl ölüyor Seçkin Özdemir Diziden Ayrılacak mı

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Flatyos Nasıl ölüyor Seçkin Özdemir Diziden Ayrılacak mı? Kuruluş Osman Flatyos Ölüyor mu Seçkin Özdemir Diziden Ayrılıyor mu? Kuruluş Osman dizisi reytinglere doymuyot. Dizinin yeni bölüm fragmanında Bizanslı komutan Aya Nikola tarafından boynu kesilmek üzereyken  gösterilmişti. Bildiğiniz üzere Aya Nikola imparator tarafından Osman’ın yaptıklarına karşı oSman’ı yok etmek amacıyla gönderilmişti.

Kuruluş Osman Flatyos Nasıl ölüyor Seçkin Özdemir Diziden Ayrılacak mı

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Flatyos ölüyor mu Seçkin Özdemir Diziden Ayrılıyor mu? Kuruluş Osman Flatyos Ölüyor mu Seçkin Özdemir Diziden Ayrılıyor mu? Kuruluş Osman dizisi reytinglere doymuyot. Dizinin yeni bölüm fragmanında Bizanslı komutan Aya Nikola tarafından boynu kesilmek üzereyken  gösterilmişti. Bildiğiniz üzere Aya Nikola imparator tarafından Osman’ın yaptıklarına karşı oSman’ı yok etmek amacıyla gönderilmişti. Tabi komutan Aya Nikola Osmanlı topraklarına gelirken yanında cezaevinden kaçırttığı Faltyosuda Yanında getirmişti. Flatyosun yapmış olduğu hatalara rağmen onu bugünkü bölümlere kadar öldürmeyen Nikola bu bölümde bakalım öldürecek mi?

Kuruluş Osman dizisinin baş kahramanı Osman bey Aya Nikolanın planlarını bozarak Söğüt’te Bizanslı komutan Flatyos ve adamlarını karşılayarak onlara güzel bir sürpriz hazırladı. Söğütü patlatmak üzereyken onların karşısına çıkarak bunu yapmalarına engel oldu. Dizinin geçen haftaki bölümünde Flatyosun adamlarından birisi tam barutu ateşe verecekken Gencebey adında bir alp o kişiyi ve daha birkaç kişiyi öldürerek diziye dahil oldu. Henüz gencebey karakterini kimin oynadığını öğrenemesekte karakterin baskın yakışıklı ve diziye yeni dahil olması nedeniyle epeyce aramalarda sorgulanacağa benziyor.

Flatyosun Söğütte başarısız olması ve Osman beye esir düşmesinin ardından Osman Kulucahisar kalesine gelerek abisi ve emmisinin kurtaracaktır. Bu gelişmelerin ardından konutan Nikola Faltyosun kellesini almak için gerekenleri yapacaktır ancak Flatyos ölecek mi ölmeyecek mi hep beraber öğreneceğiz.

SEÇKİN ÖZDEMİR KİMDİR?

25 Ağustos 1981'de İstanbul'da dünyaya gelen Seçkin Özdemir Bodrum ve İstanbul'da DJ olarak görev aldı. Yaban Gülü, Al Yazmalım, Muhteşem Yüzyıl, Bir Aşk Hikayesi, Günahkar, Acı Aşk, Kiralık Aşk, Tehlikeli  Karım, Can Kırıkları, Hizmetçiler, Ateşböceği, Sevgili Geçmiş gibi dizilerde yer alan başarılı oyuncu Seçkin Özdemir son olarak Bir Nefes Yeter, Bücür isimli filmlerde yer aldı.

Daha önce sunuculuk da yapmış olan Seçkin Özdemir son olarak Kuruluş Osman'da Flatyos karkateri ile ekranlara döndü. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken yakışıklı oyuncu Seçkin özdemir 39 yaşındadır. Başrolünde Burak Özçivit'in Osman rolünde olduğu Kuruluş Osman'da Flatyos karakterine hayat vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2020, 16:55

Efsane

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER