Kuruluş Osman Flatyos kimdir Kuruluş Osman Seçkin Özdemir Rolünün hakkını Veriyor

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Flatyos kimdir Kuruluş Osman Seçkin Özdemir Rolünün hakkını Veriyor Seçkin özdemir Dizileri Flatyos rolündeki Seçkin özdemir kaç yaşında?

Kuruluş Osman Flatyos kimdir Kuruluş Osman Seçkin Özdemir Rolünün hakkını Veriyor

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Flatyos kimdir Kuruluş Osman Seçkin Özdemir Rolünün hakkını Veriyor Atv ekranlarında yayınlanan başarılı dizi Kuruluş Osman'da Flatyos karakterine hayat veren Seçkin Özdemir kimdir? Seçkin Özdemir hakkında merak edilenler... Kuruluş Osman'ın Flatyos'u Seçkin Özdemir kaç yaşında? Seçkin özdemir hayatı... 

Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman'da Flatyos rolünü canlandıran başarılı oyuncu Sçekin Özdemir kimdir? Seçkin Özdemir hangi projelerde yer aldı? Seçkin özdemir nerelidir? Kuruluş Osman Seçkin Özdemir'in hayatı... Başarılı oyuncu Seçkin özdemir kimdir? Kuruluş Osman'ın Flatyos'u Sçekin özdemir...

SEÇKİN ÖZDEMİR KİMDİR?

25 Ağustos 1981'de İstanbul'da dünyaya gelen Seçkin Özdemir Bodrum ve İstanbul'da DJ olarak görev aldı. Yaban Gülü, Al Yazmalım, Muhteşem Yüzyıl, Bir Aşk Hikayesi, Günahkar, Acı Aşk, Kiralık Aşk, Tehlikeli  Karım, Can Kırıkları, Hizmetçiler, Ateşböceği, Sevgili Geçmiş gibi dizilerde yer alan başarılı oyuncu Seçkin Özdemir son olarak Bir Nefes Yeter, Bücür isimli filmlerde yer aldı.

Daha önce sunuculuk da yapmış olan Seçkin Özdemir son olarak Kuruluş Osman'da Flatyos karkateri ile ekranlara döndü. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken yakışıklı oyuncu Seçkin özdemir 39 yaşındadır. Başrolünde Burak Özçivit'in Osman rolünde olduğu Kuruluş Osman'da Flatyos karakterine hayat vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2021, 00:35

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER