Kuruluş Osman Dünya Çapında Büyük Başarı! Kuruluş Osman'a Ödül Yağmuru

Kuruluş Osman Dünya Çapında Büyük Başarı! Kuruluş Osman'a Ödül Yağmuru Kuruluş Osman dizisi ödülleri.. Kuruluş Osman Büyük Başarısı

Kuruluş Osman Dünya Çapında Büyük Başarı! Kuruluş Osman'a Ödül Yağmuru

Kuruluş Osman Dünya Çapında Büyük Başarı! Kuruluş Osman'a Ödül Yağmuru Kuruluş Osman dizisi ödülleri.. Kuruluş Osman Büyük Başarısı Kuruluş Osman dizisinin başarısı dünya çapında kanıtlandı.İlk sezonda olduğu gibi ikinci sezonda da yükselişi devam ettirerek ödüllere doyamadı. Kuruluş Osman dizisi ödül üstüne ödül aldı. 1 Ay içerisinde toplamda 4 ayrı ödülü alan Kuruluş Osman dizisi İstanbul Üniversitesi Proje Klubü'nde ödül aldı.

Reyting ile televizyon ekranlarının en çok konuşulan dizilerinden biri olan Kuruluş Osman sadece ülkemizde değil dünya tarafından ödüllere layık görüldü. Yayına girdiği ilk bölümden itibaren büyük bir çıkış elde etti. Kuruluş Osman dizisi Uluslarası Venedik Tv Ödüllerinde En İyi Dizi seçildi. Aynı zamanda Altın Heykel ödülü almaya hak kazandı. Aynı zamanda Kuruluş Osman "Yılın Yapımcısı Mehmet Bozdağ, ödüllerine layık görüldü.

Radyo ve Televizyon Gazeteciler Derneği tarafından verilen Medya Oscarları ödülünü dizinin başrol oyuncusu Burak Özçivit aldı. İstanbul Üniversitesi öğrencileri tarafından 2 aşamalı olarak kullanılan toplamda 135 bin oy neticesinde dağıtılan Altın 61 ödüllerinde Yılın En İyi Erkek Tv Yıldızı kategorisinde yine başrol oyuncusu Burak Özçivit ödül aldı. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER