Kuruluş Osman Cerkutay Ölecek mi Çağrı Şensoy Diziden Ayrılıyor mu

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Cerkutay Ölecek mi Çağrı Şensoy Diziden neden Ayrıldı. Geyhatu tarafından hain olduğu öğrenilen Mönke boğazından kesilerek öldümüştür.Bu işte tek başına olmayan Mönke ölmeden önce Cavlak Osman'ın adını verememiş olsada Cerkutay Osman ve alpleri tarafından her yerde aranmaktadır. Bulunduğunda Osman tarafından ölddürülecektir. Ancak diğer ortakları Cavlak Osman'ın adını öğrenebilcekmi herkes tarafından merak edilmektedir.

Kuruluş Osman Cerkutay Ölecek mi Çağrı Şensoy Diziden Ayrılıyor mu

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Cerkutay Ölecek mi Çağrı Şensoy Diziden neden Ayrıldı. Kuruluş Osman Cerkutay Ölecek mi Çağrı Şensoy Diziden neden Ayrıldı. Geyhatu tarafından hain olduğu öğrenilen Mönke boğazından kesilerek öldümüştür.Bu işte tek başına olmayan Mönke ölmeden önce Cavlak Osman'ın adını verememiş olsada Cerkutay Osman ve alpleri tarafından her yerde aranmaktadır. Bulunduğunda Osman tarafından ölddürülecektir. Ancak diğer ortakları Cavlak Osman'ın adını öğrenebilcekmi herkes tarafından merak edilmektedir.

İzleyici karşısına çıktığı günden bu yana Kuruluş Osman, ekran klasiklerinden biri haline geldi. Kadrosunda Burak Özçivit, Ragıp Savaş, Yeşim Ceren Bozoğlu, Alma Terziç gibi isimleri bulunduran Kuruluş Osman yeni bölümleriyle ekran başına kilitliyor. Dizinin en çok sevilen isimlerinden biri Çağrı Şensoy . Kuruluş Osman'ın Cerkutay'ı 34 yaşındaki Çağrı Şensoy, hem oyunculuğu hem de özel hayatı ile takdir topluyor. Sevgilisini gözlerden uzak tutan hem de sık sık fotoğraf paylaşan Çağrı Şensoy'un eşinin kim olduğu merak konusu oldu. Sosyal medya fotoğraflarıyla büyük beğeni toplayan Çağrı Şensoy'un eşi Tuğçe Yolcu meğer başarılı bir oyuncuymuş. İşte başta Çağrı Şensoy olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2020, 21:42

Efsane

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER