Kuruluş Osman Bala Hatun Ölüyor mu Bala Hatun Çocuğu Olacak mı

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Bala Hatun Ölüyor mu Bala Hatun Çocuğu Olacak mı Bala hatun çocuğu olmadığı için Osman beye kendisine bir hatun bulmasını, bulmazsa kendisinin bulacağını söyler. Osman bey ailesi ile akşam yemeğindeyken Targun hatunu çağırır ve kendisinin nikahlı eşi olacağını açıklar. Bu gelişmelerin ardından Bala hatun Kulucahisar kalesinin almaya gideceklerinde kendisini de yanında götürmesinin ister. Kalenin fethi sırasında  Bala hatuna ne olacak. Bala hatun ölecek mi Özge Törer diziden ayrılacak mı sorularını aklımıza getirdi. Kalenin fethi sırasında ne olacak Bala hatun esir mi düecek? Yoksa ölecek mi. Özge Törer diziden nenede ayrıldı.

Kuruluş Osman Bala Hatun Ölüyor mu Bala Hatun Çocuğu Olacak mı

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Bala Hatun Ölüyor mu Özge Törer Diziden Ayrılıyor mu ?Kuruluş Osman Bala hatun ölüyor mu Özge Törer diziden ayrılıyor mu? Kuruluş Osman dizisinin bu haftaki bölümünde önemli gelişmeler olmaktadır. Babası Peçenek beyi Nikolanın elinde esir olan Targun hatun Nikola ile görüşmeye gider. Babasını görmek ister ve babasının zor bir durumda olduğunu görür ve kaleden çıkarak Kayı obasına geri dönmeye geçer. Ancak Targun hatunun kaleden ayrıldığını gören Bala hatun peşine adam takar ve kaleye gittiğini öğrenince Osman beye haber verir. Osman bey targun hatunu döünşte karşılar ve ikili arasında kılıç ve tekmelerle dolu bir çarpışma yaşanır. En son kılıcını elinden düşüren Targun hatun Osman beyin eline esir düşer. Osman bey kendisine güvenebileceğini söyleyerek kaleye neden gittiğini anlatmasını ister. targun hatunda olan biteni Osman beye anlatır. Birlikte obaya dönerler. Bu gelişmelerin yanında Bala hatun çocuğu olmadığı için Osman beye kendisine bir hatun bulmasını, bulmazsa kendisinini bulacağını söyler. Osman bey ailesi ile akşam yemeğindeyken Targun hatunu çağırır ve kendisinin nikahlı eşi olacağını açıklar. Bu gelişmelerin ardından Bala hatun Kulucahisar kalesinin almaya gideceklerinde kendisini de yanında götürmesinin ister. Kalenin fethi sırasında  Bala hatuna ne olacak. Bala hatun ölecek mi Özge Törer diziden ayrılacak mı sorularını aklımıza getirdi. Kalenin fethi sırasında ne olacak Bala hatun esirmi düecek? Yoksa ölecek mi. Özge Törer diziden nenede ayrıldı.

Kuruluş Osman dizisine birkaç hafta önce dahil olan Targun Hatun Bizanslı komutan Nikola tarafından Osmanın obasına yerleştirilerek oradan haber getirmesini istemiş ve esir düşme süsü vererek Omsan ve adamları tarafından kurtarılarak obaya yerleşmiştir. Birkaç önemli haberi Nikola’ya ulaştıran Targun hatun Osman bey hakkında bir haberi daha ulaştırmak üzereyken obadan ayrılır. Onu takip eden Bala haturnu fark eden TArgun hatun gelen haberciye kendisine saldırmasını ister. Targun hatun orada gelen haberciyi öldürür ve Bala hatuna aramızda bir ispiyoncu var süsü verir. Ancak Bala hatun bunu yememiştir. Osman’a çocuk verememsinden dolayı kendisine bir hatun bulacağını söyler. Bunun üzerine Osman’da Targun hatunu kendisine eş olarak seçtiğini açıklar. Tabi bu anlaşmalı bir açıklama olabilir. Bu oyunu Bala Hatun ve Osman birlikte oynamış olabilir.Hep birlikte gelişmeleri takip edeceğiz. Osmanbeyin targun hatunu eş seçmesindeki amacı nedir hep birlikte öğreneceğiz. Targun hatun ihanetlerine devam edecek mi yoksa gerçekten Osman beye eşmi olacak.

ZEYNEP TUĞÇE BAYAT KİMDİR?

1990 yılında Mersin'de dünyaya gelen Zeynep Tuğçe Bayat, lise eğitiminden sonra Marmara Üniversitesi'nde hukuk eğitimi aldı. Üniversite eğitimi aldığı dönemde, özel tiyatrolarda sahne arkasında çalıştı. Ardından oyunculuk yapmaya başlamasıyla kamera karşısına geçti. Ardından pek çok dizi ve filmde yer aldı.

Geçtiğimiz Ağustos ayında nikah masasına oturan Zeynep Tuğçe Bayat'ın eşinin kim olduğu ise herkesi şaşırttı. İşte Zeynep Tuğçe Bayat'ın eşi…

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2020, 16:56

Efsane

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER