Kuruluş Osman Alexander Kim Gerçek Adı Nedir

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Alexander Kim Gerçek Adı Nedir Kuruluş Osman Alexander Kim Gerçek Adı Nedir? Kuruluş OSman dizisnde diziye yeni dahil olan Alexander kimdir. Komutan Nikolanın yanına yeni gelen ve attığı okla Nikolanın tacını düşüren ve tam öldürülecekken kendisinin tanıtmasıyla ölümden kurtulan Bizanslı Alexsandra Nikolaya yardım etmek için gelmiştir.

Kuruluş Osman Alexander Kim Gerçek Adı Nedir

Kamumanset.com - Kuruluş Osman Alexander Kim Gerçek Adı Nedir. Kuruluş Osman Alexander Kim Gerçek Adı Nedir? Kuruluş OSman dizisnde diziye yeni dahil olan Alexander kimdir. Komutan Nikolanın yanına yeni gelen ve attığı okla Nikolanın tacını düşüren ve tam öldürülecekken kendisinin tanıtmasıyla ölümden kurtulan Bizanslı Alexsandra Nikolaya yardım etmek için gelmiştir.

Osman ve alplerine karşı Alexsandra da kendi adamlarını getirerek yapılacak büyük savaşta Nikolanın yanında yer alacaktı ancak bunu önceden haber alan Osman bu gelen orduya ufak bir sürpriz hazırlar ver Nikolanın yanına gitmeden yok eder.

"Ey taht ne istersin benden!"

Türk dizi tarihinin en iddialı aksiyon sahnelerinin yer aldığı 42'nci bölüme, Osman Bey ve Alplerinin Bizans ordusuyla karşı karşıya geldiği nefes kesen savaş sahnesi damgasını vuracak. Osman Bey, çağrısı üzerine Söğüt'teki toya katılmak için yola düşen ve Flatyos ve adamları tarafından şehit edilen Türk beylerinin intikamını almak üzere canını ortaya koyarak savaşa girecek.

Konstantinopolis'ten gönderilen yeni birlikler sayesinde güçlenen Nikola, cüretini artırarak bölgedeki tüm tekfurları bayrağı altında topladığı bir Haçlı ittifakı kuracağını ilan eder. Kayı Beyi olduktan sonra hedefine İnegöl Kalesi'ni koyan ve Türk boylarını birleştirmek üzere harekete geçen Osman Bey; Nikola'yı engellemek için zekice bir harekat planlar. Osman Bey, Ertuğrul Bey'in vasiyeti uyarınca yeni bir hatun alacağını Bala Hatun'a bildirirken; Dündar Bey ise beyliğini kabul etmiş göründüğü yeğenine karşı plan kurmaktan ve beylik üzerindeki iddiasından vazgeçmez.

Osman Bey ve Alplerinin Bizans ordusuyla girdiği ölüm kalım savaşı nasıl sonuçlanacak? Osman Bey, Nikola'ya destek için gönderilen Bizans ordusunu durdurabilecek mi? Nikola'nın Haçlı ittifakı planı dengeleri nasıl değiştirecek? Bala Hatun, Osman Bey'in evlilik kararını nasıl karşılayacak? Dündar Bey, beylik iddiasını sürdürmek için ne yapacak? Papa'nın ajanları Nikola'nın planına nasıl destek verecek?

Kuruluş Osman Bizanslı Komutan Aya Nikola Öldü mü Erkan Avcı Diziden Ayrıldı mı Kuruluş Osman Nikola Kimdir Erkan Avcı Aya Nikola Rolünde yer alan Erkan Avcı kimdir? Atv ekranlarının sevilen diz,isi Kuruluş Osman'da Nikola'yı canlandıran Erkan Avcı kimdir? Erkan Avcı kaç yaşında? Atv ekranlarınıns evilen dizisi Kuruluş Osman'ın Nikola'sı Erkan Avcı hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. Peki Erkan Avcı kimdir? Erkan Avcı kaç yaşında? Erkan Avcı hayatı... Kuruluş Osman Erkan Avcı'ya dair merak edilenler... 

Kuruluş Osman'da Nikola'yı canlandıran Erkan Avcı kimdir? Erkan Avcı evli mi? Erkan Avcı'ya dair merak edilenleri sizler için araştırdık. İşte tüm detayları ile Kuruluş Osman'ın Nikola'sı Erkan Avcı'nın hayatı...

ERKAN AVCI KİMDİR?

17 Aralık 1982'de Diyarbakır'da dünyaya gelen . Mimar Sinan Üniversitesini bitirmiştir. Karadayı dizisinde canlandırdığı Barut Necdet karakteri ile ün kazanmıştır. Başarılı oyuncu Erkan Avcı daha önce Can, Gişe Memuru, Zenne, Uzun Hikaye, Müslüm filmlerinde yer almıştır. 

Ayrıca başarılı oyuncu Köprü, Ayrılık, Kurtlar Vadisi Pusu, Acemi Müezzin, Sakarya Fırat, Karadayı, Cesur ve Güzel, Payitaht: Abdülhamit, Çukur, Şampiyon gibi başarılı yapımlarda kendini göstermiştir. SOn olarak Kuruluş Omsan'da ikola'yı canlandıran başarılı oyuncu performansı ile dikkatleir üzerine çekti. Tarihi dizi Kuruluş Osman'daki Nikola rolü ile dikkatleri üzerine çeken Erkan Avcı birçok tiyatro projesinde de yer almıştır.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 21:17

Efsane

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER