Kuruluş Osman Aksakallı Kimdir Cüneyt Arkın Kuruluş Osman Dizisinde Hangi Rolde Oynuyor

Kamumanset.com - Cüneyt Arkın Kuruluş Osman Hangi Rolde Oynuyor Cüneyt Arkın Kuruluş Osmandaki Rolü Aksakallı Kuruluş Osman'da Cüneyt Arkın efsanesi! Sadece fragmanı bile çok konuşuldu

Televizyon 18.11.2020, 20:13 18.11.2020, 20:13 athena
Kuruluş Osman Aksakallı Kimdir Cüneyt Arkın Kuruluş Osman Dizisinde Hangi Rolde Oynuyor

Kamumanset.com - ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman'da efsane isim Cüneyt Arık görüldü. Usta oyuncunun sadece fragmanda görülmesi yetti. Burak Özçivit'in başrol oynadığı ATV dizisinde Kuruluş Osman'ın fragmanı çok konuşuldu. Yayınlanan fragmanda efsane isim Cüneyt Arkın'ın yer aldığı görüldü.

TRT 1 ekranlarında beş sezon boyunca Diriliş Ertuğrul olarak yayımlanan ardından final yapmasıyla ATV ekranlarında Kuruluş Osman olarak devamı şeklinde yayımlanmaya başlanan dizide başroller de Engin Altan Düzyatan'ın ardından ünlü oyuncu Burak Özçivit yer alıyordu.

Yeni sezonda Kuruluş Osman'da transferler tüm televizyon gündemlerinde konuşulur hale geldi. Her hafta yeni bir oyuncuyu oyuncu kadrosuna katan dizi bu sefer Cüneyt Arkın'ı oyuncu kadrosuna dahil etti. Efsane isim Cüneyt Arkın Twitter'da trend oldu. Kuruluş Osman'ın yeni sezon oyuncularından biri olan Cüneyt Arkın'ın fragmanda gözükmesi bile çok konuşuldu.

Dün akşam ilk kez yeni sezon fragmanını yayımlayan Kuruluş Osman'da Cüneyt Arkın'ı gören izleyiciler çok sevindi. Sosyal medya platformlarında fazlasıyla konuşulan Cüneyt Arkın uzun sürenin ardından ekranlara geri dönüyor. Osmanlı Devletinin kuruluşunu konu alan dizi Kuruluş Osman'da yer alacak olan Cüneyt Arkın'ın hayranları çok sevindiler.

Yorumlar (0)