Kırmızı Oda'nın Boncuğu Burcu Biricik: Küfür Etmeyi Severim

Kırmızı Oda'nın Boncuk'u Burcu Biricik: Küfür Etmeyi Severim Burcu Biricik'den şaşırtıcı açıklama

Kırmızı Oda'nın Boncuğu Burcu Biricik: Küfür Etmeyi Severim

Kırmızı Oda'nın Boncuk'u Burcu Biricik: Küfür Etmeyi Severim Burcu Biricik'den şaşırtıcı açıklama geldi. Oyuncu Burcu Biricik'den dikkat çekici bir itiraf geldi. Oyuncu Burcu Biricik YouTube’daki ‘İbrahim Selim İle Bu Gece programına katıldı. Kırmızı Oda dizisindeki Buncuk karakteri ile adınan söz ettiren Burcu Biricik'in açıklamaları gündem oldu.

Ünlü Oyuncu "31 yaşımdayım. Ama son zamanlarda yaşlandığımı düşünüyorum. Bir yıldır pijamayla ve makyajsız geziyorum, ondandır belki. Küçük botokslarım var, estetiğim yok. Şu sıralar gözkapağıma taktım. Ekranda kendimi görünce, anladım. İyi bir doktor arıyorum" ifadelerine yer verdi. Pandemi döneminde daha fazla yemeğe başladığını söyleyen oyuncu Burcu Biricik, "Yiyelim, içelim, yapacak bir şey yok" şeklinde konuştu. 

Ayrıca ünlü oyuncu "Küfür ediyorum, seviyorum da. Enerjisi güzel. Zamanlaması çok mühim. Haddini bilerek, kime ne küfür edeceğini bilmek önemli. Kuralları var, uyduğun takdirde yapıştır gitsin." açıklamaları sosyal medyada çok konuşuldu. Ünlü oyuncu batıl inancın olup olmadığı sorusuna da cevap verdi. "Batıl inancım var. Nazardan korkarım, dilimi ısırır, kulağımı çeker, kıçımı kaşırım." ifadelerine yer veren oyuncu "Patavatsızlık derecesinde konuşkanım. Arkadaşlarımı kontrol altına almaya çalışırım." dedi. Ünlü oyuncu tuvalet kağıdına takıntılı olduğunu söylemesi de sosyal medyada dikkat çekti. "Tuvalet kağıtlarına takıntılıyım. Mutlaka dışa dönük olmalı. Misafirlikte bile düzeltirim" demesi dikkat çekerken Burcu Biricik samimi açıklamaları ile gündem oldu.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 21:25

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER