Kırmızı Oda'ya Bomba Transfer Kırmızı Oda Vahit Kimdir Kaç Yaşında?

Kırmızı Oda'ya Bomba Transfer Kırmızı Oda Vahit Kimdir Kaç Yaşında? Kırmızı Oda Uğur Yücel kadroya dahil oldu

Kırmızı Oda'ya Bomba Transfer Kırmızı Oda Vahit Kimdir Kaç Yaşında?

Kırmızı Oda'ya Bomba Transfer Kırmızı Oda Vahit Kimdir Kaç Yaşında? Kırmızı Oda Uğur Yücel kadroya dahil oldu. Başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda'ya usta oyuncu transfer oldu. Peki Kırmızı Oda'ya yeni katılan oyuncu kimdir? Kırmızı Oda dizisine Uğur Yücel dahil oldu. 32. bölümde diziye dahil olacak olan oyuncu, Yiğit Özşener'in canlandırdığı Zafer'in babası Vahit Bey karakterine hayat verecek.

Ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda'ya bomba transfer yaşandı. Usta oyuncu cuma ekranları yayınlanan dizinin kadrosuna dahil oldu. Peki Vahit karakterini canlandıracak ünlü oyuncu Uğur Yücel kimdir kaç yaşında? Uğur Yücel hayatı hakkında merak edilenler..

UĞUR YÜCEL KİMDİR?

26 Mayıs 1957 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen usta oyuncu Uğur Yücel, İstanbul İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine ilk adımını 1977 senesinde attı. Tiyatro kariyerine tek kişilik bir oyun ile başlayan Yücel, 1975-1984 yılları arasında ise, Kenter Tiyatrosu, Tef Kabare Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu ve Şan Müzik holünde çeşitli oyunlarda rol almış başarılı oyuncu ardından tiyatro oyunculuğunda birden yıldızı parlayan usta oyuncu gerek seyircilerin gerekse Tiyatro ve sinema dünyasındaki duayenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Daha sonra Sezen Aksu ve Müjde Ar ile ayrı ayrı sahne şovları yaparak takdir kazanmıştır. Sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan Uğur Yücel, kendisi gibi oyuncu olan Derya Alabora ile evlidir. Bu evlilikten bir oğulları dünyaya geldi. Uğur Yücel, oyuncu, yönetmen, senarist, yapımcı kimliklerinin yanı sıra 2013 yılında Yağmur Kesiği isimli bir kitap çıkararak yazarlık kariyerindeki başarı halkalarına yazarlığı da koymuştur.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER