Kırmızı Oda Selvi'nin küçüklüğünü kim oynuyor Kırmızı Oda Doğa Naz Şahin kimdir

Kamumanset.com - Kırmızı Oda Selvi'nin küçüklüğünü kim oynuyor? Kırmızı Oda Doğa Naz Şahin kimdir? Doğa Naz Şahin kaç yaşında? Kırmızı Oda Selvi'nin küçüklüğünü oynayan kız kaç yaşında?

Kırmızı Oda Selvi'nin küçüklüğünü kim oynuyor Kırmızı Oda Doğa Naz Şahin kimdir

Kamumanset.com - Kırmızı Oda Selvi'nin küçüklüğünü kim oynuyor? Kırmızı Oda Doğa Naz Şahin kimdir? Doğa Naz Şahin kaç yaşında? Kırmızı Oda Selvi'nin küçüklüğünü oynayan kız kaç yaşında? Kırmızı Oda Selvi'nn çocukluğunu kim oynuyor. Kırmızı Oda dizisinde yürekler dağlayan Selvi'nin hikayesinde Selvi'nin küçüklüğünü kim oynamaktadır?

Kırmızı Oda Psikiyatri klininiğinin sahibi olan Binnur Kaya dizide psikiyatrist rolüyle başrolde bulunmaktadır. Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir Psikiyatri kliniğinde geçen yaşanmış olaylardan esinlenerek uyarlanmış olduğu acı ve gerçekler izleyiciler tarafından da ilgi ile izlenmektedir. Diziye dahil olan oyuncular hikayeler değiştirkçe yeni giren oyuncularla birlikte değişmekte. Peki bu değişen oyunculardan biri olan Doğa Naz Şahin kimdir? Doğa Naz Şahin kaç yaşında?

TV8 ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Kırmızı Oda adlı dizide Selvi'nin çocukluğunu canlandıran Doğa Naz Şahin kimdir? İlk kez bir dizide yer alan Doğa Naz Şahin ile ilgili fazla bilgi yoktur. Genç oyuncu ilk kez Kırmızı Oda adlı dizide yer almıştır. Kırmızı Oda dizisinde Selvi'nin acı dolu geçmişini canlandıran Doğa Naz Şahin oyunculuk performansı ile başarı toplamıştır.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2020, 12:52

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER