Kırmızı Oda Sadi'nin Yeni Filmi Belli Oldu Erkan Petekkaya'dan Yenİ Proje

Kırmızı Oda Sadi'nin Yeni Filmi Belli Oldu Erkan Petekkaya'dan Yenİ Proje Kırmızı Oda dizisindeki başarısı ile gündeme gelen Erkan Petekkaya yeni dizisi belli oldu. Erkan Patakkaya Şafak Vakti isimli dizide yer alacak.

Kırmızı Oda Sadi'nin Yeni Filmi Belli Oldu Erkan Petekkaya'dan Yenİ Proje

Kırmızı Oda Sadi Yeni Dizisi Belli Oldu Erkan Petekkaya'dan Yenİ Proje Kırmızı Oda dizisindeki başarısı ile gündeme gelen Erkan Petekkaya yeni projesi belli oldu. Erkan Patakkaya Şafak Vakti isimli filmde yer alacak. Tv 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda'da Sadi karakteri ile izleyiciye kendini sevdiren Erkan Petekkaya'nın yeni projesi belli oldu. Oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çeken Erkan Petekkaya Şafak Vakti adlı filmde başrol oynayacak.

Rafadan Hayat yapım şirketinin imza attığı Şafak Vakti filminde başrol olarak yer alacağı öğrenildi. Yönetmenliğini Volkan Kocatürk'ün yaptığı filmde Erkan Petekkaya haricinde Den,z Bolışık, Serkan Ercan, Baran Bölükbaşı, Aslıhan Karalar gibi isimlerde eşlik edecek. Peki Erkan Petekkaya kimdir, kaç yaşında?

ERKAN PETEKKAYA KİMDİR?

11 Aralık 1970'de Elezığ'da dünyaya gelen Erkan Petekkaya Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünü kazanmıştır. Aynalı Tahir, Aşkına Eşkıya, Bedel, Taştan kalp, Japonyalı Gelin, Serseri, Beyaz Gelincik, Sonbahar, Sessiz Fırtına, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zamanı, Vurgun, Gel Dese Aşk, Kayıt Dışı, Paramparça gibi dizilerde yer almıştır.

Ayrıca ünlü oyuncu Erkan Petekkaya Gecenin Kanatları, Yeni Dünya, Kolpaçino 3. devre, Ayla, Deliler, Kapan gibi filmlerde yer alan oyuncu birçok tiyatro oyununda da yer almıştır. Özellikle Öyle Bir Geçer Zaman ki deki ALi Kaptan karakteri ile hafızalara kazınan Erkan Petekkaya başarılı oyunculuğu ile ekranların en tanınan yüzlerinden biridir.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER